Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2896, Did:0, useCase: 0

DotA2: "Virtus.pro" triumfē Bukarestē, iegūstot pusmiljonu ASV dolāru

DotA2: "Virtus.pro" triumfē Bukarestē, iegūstot pusmiljonu ASV dolāru
Foto: joindota.com

Bukarestē notiekošajā “Bucharest Major 2018” turnīrā uzvaru guva “Virtus.pro” datorspēļu komanda, kura finālserijā ar 3:0 pārspēja Ķīnas vienību “VGJ Thunder”. “Virtus.pro” šī bija otrā uzvara pēc kārtas “Major” sērijas turnīros. Panākums komandai garantēja dalību “The International” sacensībās.

“VJG Thunder” šajā turnīra demonstrēja visnotaļ augsta līmeņa spēli, tomēr finālsērijā ķīnieši tā arī nespēja izrādīt nopietnu pretestību “Virtus.pro” komandai, kuras sastāvā spēlē četri krievi un viens ukrainis.

“Virtus.pro” bija nepieciešamas tikai trīs spēles, lai noslēgtu šo best of 5 sēriju, pie tam visās trīs spēlēs “Virtus.pro” guva visnotaļ pārliecinošas uzvaras. Pirmajās divās spēlēs uzvarai bija nepieciešamas mazāk kā 30 minūtes. Trešajā spēlē “VGJ Thunder” spēja izrādīt pretestību, bet tomēr būtisku šaubu par “Virtus.pro” uzvaru nebija.

Ar šo uzvaru “Virtus.pro” ieguva ne tikai pusmiljonu ASV dolāru, bet arī kvalificējās gada nozīmīgākajam turnīram “The International”, kura balvu fonds pagājšgad pārsniedza 20 miljonus ASV dolāru.