Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2896, Did:0, useCase: 0

Baltijas eSporta līgā lietuvieši dala uzvaras uz pusēm, latviešu duelī dominē “TEAM SPLY”

Rolands Eliņš

Šodien Baltijas eSporta līgā tika aizvadītas četras spēles, visas četras CS:GO disciplīnā. Pirmās divās spēles savā starpā izspēlēja “NotLikeThis” un “Baltic Elite”, katra izcīnot pa vienai pārliecinošai uzvarai. Latvijas komandu duelī “Team SPLY” neatstāja daudz cerību “aesthetic” un izcīnīja divas iespaidīgas uzvaras.

Pirmajā šodienas pārī tikās divas lietuviešu komandas – “NotLikeThis” un “Baltic Elite”. Pirmā karte, kuru šis komandas izspēlēja, bija de_cobblestone, kurā pārliecinošu uzvaru, ar rezultātu 16:8, guva “NotLikeThis”. Savukārt otrajā kartē, de_cache, “Baltic Elite” atbildēja ar graujošu uzvaru 16:3.

Otrajā dienas pārī bija gaidāms latviešu duelis – “Team SPLY” pret “aesthetic”. Pirmā karte šajā duelī bija de_mirage. Pirmais puslaiks aizritēja visnotaļ līdzīgā cīņā, tomēr “Team SPLY” puslaika beigās spēja iegūt nelielu pārsvaru un noslēgt to esot vadībā – 9:6. Otro puslaiku ar uzvarētu pistoļraundu sāka “SPLY”. Turpinājumā “Team SPLY” demonstrēja lielisku spēli un tā arī neļāva saviem pretiniekiem uzvarēt nevienu raundu otrajā puslaikā, un noslēdza karti ar rezultātu 16:9.

Otrā karte šajā pārī bija de_train. “Team SPLY” turpināja demonstrēt savu pārākumu arī šajā kartē un noslēdza pirmo puslaiku ar rezultātu 13:2. Otrā puslaika sākumā “Team SPLY” uzvarēja pirmos divus raundus un ieguva sev 12 mappointus. Šajā brīdī pamodās “aesthetic”, kuri spēja uzvarēt nākamos 7 raundus. Izpaliekot lieliem pārsteigumiem, “Team SPLY”, spēlējot eco raundu, spēja izmantot 8. mappointu un uzvarēt arī otro karti, šoreiz ar rezultātu 16:9.

Rakstu sagatavoja:
Ingars Folkmanis