Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2298, Did:0, useCase: 0
Dainis Zāģeris
Foto: Ekrānuzņēmums
25

Zāģeris par spiedienu galvā, stieņu lūšanu, darbu naktsklubā, kūciņām

Šogad spēkavīru Čempionu līgā pirmoreiz triumfēja latvietis - Dainis Zāģeris. Par spīti tam, ka sezonas vidū Dainis pat gribēja visam atmest ar roku, jo viņu vajāja traumas. Aicinājām mūsu spēkavīru uz sarunu, lai uzzinātu, kā vīri nonāk līdz lielo smagumu cilāšanai un ko tas nozīmē cilvēka ķermenim.00:00: - 00:03:51 Par Spēkavīru Čempionu līgas uzvarētāju ģeogrāfiju, šīs sezonas panākumu00:03:52 - 00:10:39 Par atjaunošanos pēc mačiem, mīļākajiem un nepatīkamākajiem vingrinājumiem00:10:40 - 00:16:15 Par sajūtām, ceļot milzīgos smagumus,00:16:16 - 00:21:06 Par pievēršanos spēkavīru sacensībām un pāreju uz profesionāļa statusu00:21:07 - 00:24:17 Par treniņu procesu un ķermeņa spēcīgāko daļu00:24:18 - 00:30:37 Par izvairīšanos no savainojumiem, futbola un florbola posmiem dzīvē00:30:38 - 00:36:28 Par spēkavīru "sešpakām" un vēderiem, ēdienkartes brīvību00:36:29 - 00:43:02 Par dopingu spēkavīru vidū un trenera lomu00:43:03 - 00:48:02 Par spēka likšanu lietā ikdienā, darbu nakts klubā00:48:03 - 00:52:32 Par attiecībām ar konkurentiem ārzemēs un LatvijāSarunas ilgums 52 minūtes

Oļegs Sorokins: "Kad spēlējam kolektīvi, izskatāmies labi"

Pēcspēles komentāri pēc HK "Liepāja" un HK "Mogo" spēles 2016.gada 3.decembrī, Liepājā.

Parunāsim ar hokeju. Kalējs Oskars Vincevičs

Piedāvājam septīto epizodi raidījumam "Parunāsim ar hokeju"Epizodes viesis - kalējs un EHL HK Bomabrdier spēlētājs Oskars VincevičsRaidījumu vada Jānis Puriņš - arī viens no Entuziastu Hokeja Līgas dibinātājiem.Pateicamies Optibet un Just Bar par atbalstu raidījuma tapšanā!

Parunāsim ar hokeju. EHL galvenais tiesnesis

Piedāvājam sesto epizodi raidījumam "Parunāsim ar hokeju"Epizodes viesi - EHL galvenais tiesnesis Ainārs Bitens.Raidījumu vada Jānis Puriņš - arī viens no Entuziastu Hokeja Līgas dibinātājiem.Pateicamies Optibet un Just Bar par atbalstu raidījuma tapšanā!

Parunāsim ar hokeju. EHL dibinātāji

Piedāvājam piekto epizodi raidījumam "Parunāsim ar hokeju"Epizodes viesi - EHL dibinātāji Haralds Apinis un Roberts Pļāvējs.Raidījumu vada Jānis Puriņš - arī viens no Entuziastu Hokeja Līgas dibinātājiem.Pateicamies Optibet un Just Bar par atbalstu raidījuma tapšanā!
1

Entuziastu Hokeja Līgas februāra TOP 10 video momenti

Kā ierasts, EHL mēneša labākie un spilgtākie spēļu video momenti. Par februāra TOP 10 uzvarētāju ar fantastiski izpildītu bullīti kļuvis uzbrucējs Edgars Krūmiņš no HK Ledus Lāči.
2

Entuziastu Hokeja Līgas janvāra TOP 10 video momenti

Kā ierasts, EHL mēneša labākie un spilgtākie spēļu video momenti. Par janvāra TOP10 uzvarētāju ar izcilu ripas kontroli ceļā uz meistarīgu golu kļuvis uzbrucējs Mārtiņš Feifers no HK Zemgales Lāči.

Parunāsim ar hokeju. Labdarības akcija (otrā daļa)

Jau ceturto sezonu EHL kopā ar sadarbības partneriem ir daļa no labdarības akcijas, kas palīdz nelaimē nonākušiem bērniem.Piedāvājam ceturtās epizodes otro daļu raidījumam "Parunāsim ar hokeju". Parādīsim kā norisinājās labdarības akcija un izsakām lielu paldies ikvienam, kas ziedoja un palīdzēja vardarbībā cietušiem bērniem.Raidījumu vada Roberts Pļāvējs - viens no Entuziastu Hokeja Līgas dibinātājiem.Pateicamies Optibet un Latvijas bērnu fonds, Veselības Fabrika, Hokejam.lv par atbalstu raidījuma tapšanā!

OPTIBET EHL akcija

Labdien cienījamās komandas,Vēlreiz vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz mūsu ģenerālsponsora īpašo piedāvājumu/konkursu.Katrai komandai tika izdalīts materiāls ar reģistrācijas kartiņām (katrai komandai ar īpašu kodu) un instrukciju. Viss ir pavisam vienkārši – Tev, Tavai sievai, brālim, māsai vai vienkārši draugam ir jāizdara vien tik daudz kā jāreģistrējas OPTIBET lapā (nav nepieciešamas tālākas darbības, naudas skaitīšana vai piedalīšanās likmju veikšanā). Par reģistrēšanos katrs cilvēks var izmantot kuponu - reģistrācijas kartiņu 15EUR atlaides formā jebkurā no Optibet Sporta bāriem, kuros var baudīt atspirdzinošus dzērienus vērojot Jūsu mīļāko sporta veidu spēles vai gardi paēst. Papildus tam katru mēnesi, komanda, ar kuras kodu būs reģistrējušies visvairāk cilvēku saņems apmaksātu ledu (līdz 200EUR), kas Jums palīdzēs aizpildīt komandas budžeta robus vai iekrāt komandas pasākumam.
3

Entuziastu Hokeja Līgas decembra TOP 10 video momenti

Kā ierasts, EHL mēneša labākie un spilgtākie spēļu video momenti. Par decembra TOP10 uzvarētāju ar izcilu ripas kontroli ceļā uz meistarīgu golu kļuvis uzbrucējs Mārtiņš Gerke no HK Odi.
1

Parunāsim ar hokeju. Labdarības akcija (pirmā daļa)

Jau ceturto sezonu EHL kopā ar sadarbības partneriem ir daļa no labdarības akcijas, kas palīdz nelaimē nonākušiem bērniem.Piedāvājam ceturtās epizodes pirmo daļu raidījumam "Parunāsim ar hokeju". Epizodes viesi ir Latvijas Bērnu Fonda, Veselības fabrikas un Hokejam.lv pārstāvji, kas pastāstīs kam un kādi ziedojumi ir nepieciešami un kur tos var nogādāt, lai ikviens var piedalīties šajā labdarības akcijā un palīdzēt vardarbībā cietušiem bērniem.Raidījumu vada Roberts Pļāvējs - viens no Entuziastu Hokeja Līgas dibinātājiemPateicamies Optibet un Latvijas Bērnu Fonds, Veselības Fabrika, Hokejam.lv par atbalstu raidījuma tapšanā!

Entuziastu Hokeja Līgas novembra līgas līderu intervijas

Piedāvājam noskatīties dinamisku un humora pilnu reportāžu no EHL novembra līgas līderu apbalvošanas pasākuma. Intervijās uzzināsiet, kādas ir pašu spēlētāju domas par saviem panākumiem!Pateicamies Optibet un Just Bar par atbalstu raidījuma tapšanā!
3

Entuziastu Hokeja Līgas novembra TOP 10 video momenti

Kā ierasts, EHL mēneša labākie un spilgtākie spēļu video momenti. Par novembra TOP10 uzvarētāju ar diviem līdzīgiem meistarstiķiem divu minūšu intervālā kļuvis uzbrucējs Roberts Titiņš no HK Olaine.
7

Parunāsim ar hokeju. Reinis Ošenieks (otrā daļa)

EHL (Entuziastu Hokeja līga) piedāvā kārtējo "Parunāsim ar hokeju" epizodi. Galvenais varonis- LTV sporta žurnālists Reinis Ošenieks, kurš EHL kluba YIT/Pingvīni sastāvā aizvada kārtējo spēli- šoreiz ar kameru pie ķiveres un otrā mikrofona pusē. Ar vienreizēju iespēju izbaudīt sportista emocijas, uzreiz pēc zaudētas spēles uzklausot žurnālista slaveno jautājumu- kā jūties?Raidījumu vada Jānis Puriņš - viens no Entuziastu Hokeja Līgas dibinātājiemPateicamies Optibet un LTV.lv par atbalstu raidījuma tapšanā!

Parunāsim ar hokeju. Reinis Ošenieks (pirmā daļa)

Piedāvājam trešās epizodes pirmo daļu raidījumam "Parunāsim ar hokeju"Epizodes viesis LTV sporta studijas vadītājs un EHL kluba Pingvīni aizsargs Reinis Ošenieks.Raidījumu vada Jānis Puriņš - viens no Entuziastu Hokeja Līgas dibinātājiemPateicamies Optibet un LTV.lv par atbalstu raidījuma tapšanā!
1

Entuziastu Hokeja Līgas oktobra līgas līderu intervijas

Piedāvājam noskatīties dinamisku un humora pilnu reportāžu no EHL oktobra līgas līderu apbalvošanas pasākuma. Intervijās uzzināsiet, kādas ir pašu spēlētāju domas par saviem panākumiem!Pateicamies Optibet un Just Bar par atbalstu raidījuma tapšanā!
2

Entuziastu Volejbola Līga Kurzeme sabraukuma video apskats

Piedāvājam video apskatu no EVL Kurzeme sabraukuma. Sīkāku informāciju meklējiet EVL : Entuziastu Volejbola Līga
2

Parunāsim ar hokeju. Dainis Liepiņš

Piedāvājam otro epizodi raidījumam "Parunāsim ar hokeju"Epizodes viesis uzņēmējs, politiķis un EHL klubu Lūši un Ozolnieki spēlētājs Dainis Liepiņš.Raidījumu vada Jānis Puriņš - viens no Entuziastu Hokeja Līgas dibinātājiemPateicamies Optibet un Just Bar par atbalstu raidījuma tapšanā!
7

Entuziastu Hokeja Līgas oktobra TOP 10 video momenti

Kā ierasts, Entuziastu Hokeja līgas (EHL) mēneša labākie un spilgtākie spēļu video momenti. Par oktobra TOP10 uzvarētāju ar jebkuras profesionālas līgas TOPu cienīgu "seivu" kļuvis vārtsargs Andrejs Zeltiņš
2

Jaunums. Parunāsim ar hokeju. Armands Simsons

Latvijas populārākā amatieru sporta organizācija Entuziasti.lv radījuši vēl vienu produktu sporta entuziastu kustības popularizēšanai un piedāvā pirmo epizodi raidījumam "Parunāsim ar hokeju". Epizodes viesis KHL kluba Rīgas Dinamo tehniskais direktors un EHL klubu Mārupe un Pīles spēlētājs Armands Simsons.Raidījumu vada Entuziastu Hokeja līgas dibinātājs Jānis PuriņšPateicamies Optibet un Just Bar par atbalstu raidījuma tapšanā!