Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2298, Did:0, useCase: 0
Oskara Ķibermaņa četrinieks
Foto: Viesturs Lācis
19

Ķibermanim neizdodas noturēt piekto vietu, Žaļims piecpadsmitais

Vinterbergā, Vācijā pēdējās sacensības šajā nedēļas nogalē. Uz starta bobsleja četrinieku ekipāžas. Oskara Ķibermaņa vadītajai ekipāžai neizdevās noturēt piekto vietu, otrajā braucienā noslīdot uz desmito, savukārt Uģa Žaļima vadītais četrinieks 15. vietā. Eiropas čempionāta ieskaitē gan Ķibermanim astotais, bet Žaļimam 11. rezultāts.

Sākusies pieteikšanās Entuziastu Florbola Līgas otrajai sezonai!

Ar prieku paziņojam, ka ir sākusies pieteikšanās Entuziastu Florbola Līgas (EFL) otrajai sezonai. Spēles notiks no 2015.gada oktobra līdz 2016.gada maijam pa brīvdienām (pēc sabraukuma principa). Sabraukumā katrai komandai pa vienai vai divām spēlēm 2x20 min. Spēlē 5 laukuma spēlētāji + vārtsargs.
1

Entuziastu Volejbola Līgas apskats

Entuziastu Volejbola līgas pirmā sezona strauji tuvojas noslēgumam.

Entuziastu Hokeja Līgas februāra līgas līderi

Piedāvājam ieskatu EHL februāra līgas līderos pa divīzijām un pozīcijām.

Entuziastu Volejbola Līgas zvaigžņu spēle

8. martā Aizputes novada sporta centrā „Lejaskurzeme” norisināsies vēl nebijis notikums Latvijas volejbolā – Zvaigžņu spēle. Laukumā tiksies un spēkiem mērosies „Entuziastu Volejbola līgas” Kurzemes un Rīgas labākie spēlētāji, pārstāvot savu pilsētu un novadu un cīnoties par pirmo Zvaigžņu komandas titulu.

Entuziastu Hokeja Līgas janvāra līgas līderi

Piedāvājam ieskatu EHL janvāra līgas līderos pa divīzijām un pozīcijām.

Entuziastu Hokeja Līgas decembra līgas līderi

Piedāvājam ieskatu EHL decembra līgas līderos pa divīzijām un pozīcijām.

Entuziastu Hokeja Līgas novembra līgas līderi

Piedāvājam ieskatu EHL novembra līgas līderos pa divīzijām un pozīcijām.

Entuziastu Pludmales Volejbola līgas apskats

Svētdien, 12. oktobrī, tika aizvadītas Entuziastu Pludmales Volejbola līgas 2. sezonas pirmās spēles, kurās spēkiem mērojās 12 vīriešu komandas, aizvadot 17 spraigas un interesantas spēles. Jaunā EPVL sezona ir iesākusies veiksmīgi, ar dažādiem jaunumiem un uzlabojumiem.

Startēs Entuziastu Pludmales Volejbola līgas 2.sezona

Jau pēc nepilna mēneša ar pirmajās spēlēm tiks atklāta otrā Entuziastu Pludmales Volejbola līga (EPVL), kas norisināsies no šī gada oktobra līdz nākamā gada maijam. Kā iepriekš, arī šajā sezonā spēles tiks aizvadītas pludmales sporta centrā „Brazīlija”.

Piesakies jaunajai Entuziastu Basketbola līgas sezonai

Triobet basketbola līga ir lielākā amatieru basketbola līga Latvijā un šogad tā sāks jau 7. sezonu, taču mēs neapstājamies pie sasniegtā un turpinam attīstību. Šajā sezonā plānojam pakāpeniski ieviest video filmēšanu mūsu spēlēs, kā arī palielināt foto reportāžu apjomu.

Pirmo reizi startēs Entuziastu Volejbola līga Kurzeme

Šī gada oktobrī pirmo reizi Kurzemes reģionā startēs Entuziastu Volejbola līga Kurzeme 2014/2015. Līgas organizatoru galvenā ideja ir piedāvāt amatieru volejbola komandām iespēju spēlēt kvalitatīvi un profesionāli izveidotā vienotā līgā. Šajā gadā savu darbību uzsāks arī Entuziastu Volejbola līga Rīga, izveidojot jaunu un vienotu līgu amatieriem Rīgas reģionā.

EHL 2013./2014. sezonas noslēgums

Ar pēdējo izcīnīto kausu ir godam noslēgusies Entuziastu Hokeja Līgas 2013./2014. sezona!

EHL Finals 2014

EHL sezonas 2013/2014 fināli ir klāt!

EHL nedēļas ziņas

Aizvadīta kārtējā playoff spēļu nedēļa Entuziastu Hokeja Līgā!

EHL nedēļas ziņas

Aizvadīta kārtējā spēļu nedēļa Entuziastu Hokeja Līgā!

EHL nedēļas ziņas

Aizvadīta kārtēja spēļu nedēļa Entuziastu Hokeja Līgā!

EHL Challenge Cup

Šīs sezonas EHL izaicinājuma kausa grupas:CC visās grupās sāksies šonedēļ/nākamnedēļ, CC kalendārs tiks publicēts tuvākajās dienās!Veiksmi visiem cīņā par CC medaļām un kausu!

EHL nedēļas ziņas

Aizvadīta kārtējā spēļu nedēļa Entuziastu Hokeja Līgā.

Rīgas Dzintara Kauss

Sveicināti Hokeja ENTUZIASTI !