Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 0

Latvijas čempionāts šautriņu mešanā norisināsies no 18. līdz 20. janvārim

Renārs Buivids
Renārs Buivids

Latvijas čempionāts šautriņu mešanā norisināsies no 18. līdz 20. janvārim
Pagājušā gada Latvijas čempionāta dalībnieki
Publicitātes foto

No 18. līdz 20. janvārim Apšuciemā, viesnīcā „Hotel SPA Arkadia” norisināsies Latvijas čempionāts šautriņu mešanā. Šis būs jau 29. Latvijas čempionāts, kas kļūs par 2019. gada sezonas atklāšanas sacensībām. Tajās sacentīsies juniori, jaunieši, dāmas un kungi.

Sacensībās aicināti piedalīties gan jau pieredzējuši spēlētāji, gan tie, kas ar šautriņu sportu iepazinušies nesen, apguvuši spēles pamatus un vēlas iemēģināt roku sacenšoties ar citiem šautriņu sporta entuziastiem Latvijā.

Izspēlēties varēs visi, jo visu sacensību formāts paredz sākotnēju grupu spēļu izspēli, no kurām vairāki dalībnieki kvalificēsies izslēgšanas spēlēm. Savukārt tiem, kuriem grupu spēlēs nebūs tik labi veicies, būs iespēja piedalīties gandarījuma turnīrā.

Sacensības sāksies 18. janvāra vakarā, kad nepacietīgākajiem spēlētājiem būs iespēja iemēģināt sacensību zāles atmosfēru un mērķus, piedaloties sacensībās pielozētajos pāros. Pieredze rāda, ka šajās sacensībās jebkuram ir iespēja tikt līdz uzvarētāju pjedestālam, . Sacensību sākums – plkst. 20.00.

Sestdien, 19. janvārī norisināsies individuālās sacensības (sākums plkst. 12.00), savukārt svētdien, 20. janvārī – pāru sacensības (sākums – plkst. 11.00). Sīkāka informācija par reģistrācijas un sacensību sākuma laikiem, izspēļu kārtību un citām svarīgām detaļām par turnīru ir atrodama Latvijas darts organizācijas mājas lapā.

Sestdien pirms individuālajām sacensībām tiks godināti arī 2018. gada sezonas reitinga līderi.

Sacensībām reģistrēties var tiešsaistē Latvijas Darts organizācijas mājaslapā. Tur arī pieejams sacensību nolikums un sīkāks noteikumu izklāsts. Sacensībām reģistrēties varēs arī sacensību dienā.

Informāciju sagatavoja Valters Melderis (LDO)