Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 0

Razma uzvar PDC Skandināvijas un Baltijas pro tūres pirmajā posmā

Renārs Buivids
Renārs Buivids

Razma uzvar PDC Skandināvijas un Baltijas pro tūres pirmajā posmā
PDC Skandināvijas un Baltijas pro tūres pirmo divu posmu uzvarētāji (no kreisās): Madars Razma un lietuvietis Darjus Labanausks
Publicitātes foto

Latvijas šautriņu metēji Madars Razma un Rihards Tomašickis 2. un 3. februārī Gotenburgā (Zviedrija) sekmīgi startēja Profesionālās Darts korporācijas (PDC) Skandināvijas un Baltijas pro tūres pirmajos divos posmos. Razma kļuva par pirmā posma uzvarētāju, bet Tomašickim – devītā vieta otrajā posmā.

Kopumā Skandināvijas un Baltijas valstu reģionā norisināsies 10 pro tūres posmi, kuru noslēgumā pirmie divi reitinga līderi izcīnīs iespēju piedalīties Profesionālās Darts korporācijas organizētajā pasaules čempionātā.

Pirmajā posmā Madars Razma izcīnīja čempionu titulu. Pusfinālā pret Johanu Engstrēmu (Zviedrija) latvietiem nācās atspēlēties no 0:3 un 2:4, taču Razma spēja sakoncentrēties spēles izskaņai, un izšķirošo legu pabeigt ar 12. šautru un 145 punktu nobeigumu. Razma finālu pret Ulfu Cedaru no Somijas uzvarēja pārliecinoši ar 6:0.

Rihardam Tomašickim pirmā posma pirmajā kārtā bija jāspēkojas ar Veijo Vīniku no Somijas, piedzīvojot zaudējumu ar 4:6.

Dienu vēlāk otrajā posmā Razma zaudējumu piedzīvoja jau pirmajā kārtā, kurā ar 4:6 zaudēja somam Pauli Finnilam, neiekļūstot astotdaļfinālā. Savukārt Tomašickis izcīnīja devīto vietu.

“Šis bija pirmais turnīrs šogad, kurā jutos perfekti”, uzsvēra Madars Razma. “Viss bija ideāli, lai nospēlētu savā līmenī. Pirmajā posmā tas arī izdevās. Otrajā posmā zaudēju koncentrēšanos un trāpījumu precizitāti dubulto punktu sektoros”.

Nākamie pro tūres posmi norisināsies Dānijā no 8. līdz 10. martam.

Izmantota Valtera Meldera (LDO) sagatavotā informācija