Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0
Video: #8 "eXi": sports un mūzika, interneta komentāri un individuālās balvas sportā
Video: #8 "eXi": sports un mūzika, interneta komentāri un individuālās balvas sportā
16
Video: Īrijas latviete Pušpure kļūst par divkārtējo pasaules čempioni
Video: Īrijas latviete Pušpure kļūst par divkārtējo pasaules čempioni
2
Latvijas pārim 7.vieta pasaules čempionātā junioriem Standartdejās Rīgā
Latvijas pārim 7.vieta pasaules čempionātā junioriem Standartdejās Rīgā
Samoilovs/Šmēdiņš pirmoreiz izpelnās Jūrmalas gada balvu
Samoilovs/Šmēdiņš pirmoreiz izpelnās Jūrmalas gada balvu
Video: Kivičs, Valters un Žigajevs par komentāriem internetā – kā tos uztvert?
Video: Kivičs, Valters un Žigajevs par komentāriem internetā – kā tos uztvert?
36
Jānis Kaufmanis. Foto: Edgars Vaivads
1

Kaufmanis - gada sportists Valmierā, divas atzinības tiek futbolam

Piektdienas vakarā sveica Valmieras sporta laureātus. Par gada sportistu tika atzīts basketbolists Jānis Kaufmanis. Šīs pilsētas labākā sportiste netiek noteikta, ja neskaita 2016. gadu.
MLB komisārs Robs Manfreds
Foto: USA Today/Scanpix
3

MLB legalizē marihuānu

Augstāko beisbola līgu (MLB) vadības sanāksmē ir nolemts izņemt marihuānu no aizliegto vielu saraksta, tādējādi kļūstot par pirmo Ziemeļamerikas profesionālā sporta "Lielā četrinieka" līgu, kas to ir izdarījusi.

Florbolistes pasaules čempionātā; laukumā LBS prezidenta amata kandidāts

Nedēļas nogalē Sportacentrs.com TV piedāvās tiešraides no “Optibet” hokeja līgas spēlēm, tostarp “Olimp” un “Kurbada” duelēšanos, “Elvi” florbola līgas pēdējo četru gadu čempionu tikšanās, visā pasaulē slavenais sporta deju festivāls “Baltic Grand Prix”, kā arī “Ramirent” Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas (LBL2) titānu cīņa.
Foto: AFP/Scanpix
5

2024. gada olimpiskie sērfinga mači risināsies 15 700km no Parīzes

Parīzes olimpisko spēļu rīkotāji apliecinājuši savu nodomu rīkot olimpiskās sacensības sērfingā pie Klusā okeāna salas Tahiti, kas atrodas vairāk nekā 15 tūkstošu kilometru attālumā no Francijas galvaspilsētas.
Foto: sportaskolas.lv

Tiek sveikti pērnā gada labākie jaunatnes sportā

Decembra sākumā Jūrmalā notika Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padomes organizētā pasākuma "Jaunatnes sporta laureāts 2019" svinīgā ceremonija.
Gerits Kols
Foto: AFP/Scanpix
2

Kols pievienojas "Yankees" un kļūst par apmaksātāko beisbolistu

Amerikāņu beisbolists Gerits Kols šodien ir vienojies ar Augstāko beisbola līgu (MLB) komandu Ņujorkas "Yankees" par deviņu gadu sadarbību, kura ir novērtēta uz 324 miljoniem ASV dolāru.
Aldons Vrubļevskis. Foto: olimpiade.lv
1

Latvijas V Olimpiāde pārcelta uz 2022. gadu

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas 10.decembra sēdē tika skatīts jautājums par konkursa “Par tiesībām rīkot Latvijas V Olimpiādi 2020.gada 3.-5.jūlijā” rezultātiem.
Martins Dukurs. Foto: AP/Scanpix
57

Valsts naudas balvu topā uzvar Dukurs un Embrekte

Ministru kabinetā vakar tika parakstīts rīkojums, uz kura pamata mūsu sportisti iegūs naudas balvas par izciliem sasniegumiem, kas gūti laikaposmā no iepriekšējā gada 1. oktobra līdz šī gada 30. septembrim. Lielāko balvu saņems skeletona superzvaigzne Martins Dukurs un salīdzinoši mazpazīstamā Zane Embrekte.
Arvien biežāk V.Šurins/A.Meškova ir pavisam tuvu finālam. Foto: www.ballroom-style.com

Divi Latvijas pāri iekļūst desmitniekā Grand Slam turnīru noslēgumā

Nupat Šanhajā notikušajās šī gada Grand Slam turnīru noslēgumu sacensībās jeb “Grand Slam final” labus rezultātus uzrādījuši abi vadošie Latvijas pāri. Vadims Šurins un Anastasija Meškova izcīnīja 7.vietu, sasniedzot Latvijas labāko rezultātu šajā turnīrā, bet rīdzinieki Edgars Līnis un Elīza Ancāne noslēdza pusfināla desmitnieku.
2.vietas ieguvēji pieagušajiem LA dejās V.Torremade/M.Morīte. Foto: Nikoline Foto.

Latvijas komandai uzvara Ziemeļeiropas čempionātā sporta dejās

Pēc piecu gadu pārtraukuma uzvaru Ziemeļeiropas čempionātā sporta dejās izcīnījusi Latvijas komanda, kas Oslo notikušajās sacensībās spraigā konkurencē izrādījās pārāka par citām deviņām valstīm. No visām grupām un abām deju programmām mūsu pāriem izdevās iegūt septiņas godalgotas vietas, no kurām divas bija uzvaras.