Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0
Video: #4 "eXi": kautiņi laukumā un ārpus tā, sportistu ģimenes, sociālie tīkli…
Video: #4 "eXi": kautiņi laukumā un ārpus tā, sportistu ģimenes, sociālie tīkli…
9
Video: Īrijas latviete Pušpure kļūst par divkārtējo pasaules čempioni
Video: Īrijas latviete Pušpure kļūst par divkārtējo pasaules čempioni
2
Ansonam un Vosekalnam 21. un 22. vieta militārpersonu spēļu individuālajā braucienā
Ansonam un Vosekalnam 21. un 22. vieta militārpersonu spēļu individuālajā braucienā
Neretnieks atgriežas pasaules reitinga simtniekā
Neretnieks atgriežas pasaules reitinga simtniekā
Video: "eXi": nopludināti dzīvokļi, auto dedzināšana, laupīšanas – "eXi" stāsta par ārzemniekiem
Video: "eXi": nopludināti dzīvokļi, auto dedzināšana, laupīšanas – "eXi" stāsta par ārzemniekiem
2

Šovakar "eXi": dūru vicināšana, ģimenes un dzīvesbiedres, sociālie tīkli un Koba Jass

Šovakar plkst. 22:00 Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāma sporta sarunu šova “eXi” ceturtā epizode. Bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Raivis Hščanovičs atcerēsies savas karjeras spilgtākos brīžus, kad nācies vicināt dūres, lai aizstāvētu sevi, kā arī to, ko nākas pārdzīvot profesionālu sportistu ģimenēm un dzīvesbiedrēm. Vēl viena no tēmām būs par to, kā sociālie tīkli ietekmē sportistu dzīvi. Raidījuma īpašais viesis - HK “Kurbads” spēlētājs Koba Jass.
Foto: VOC

Valmieras pilotprojekts par jauno sportistu veselības nodrošināšanu turpinās

Ir pagājis jau gads, kopš Valmierā tika uzsākts vēl nebijis projekts, kurā Vidzemes Olimpiskā centra Sporta Veselības centrā sāka padziļināti uzraudzīt Valmieras Bērnu Sporta skolas audzēkņu veselību un fizisko sagatavotību. Gada laikā fizioterapeitu uzraudzībā nonākusi lielākā daļa VBSS audzēkņu un projekts attaisnojis cerības – darbs ar bērnu un jauniešu veselības uzlabošanu iesākts veiksmīgi.
A.Griņēvičs/K.Dobrovoļskite. Foto: Worlddancesport.org

Latvijas pāris uzreiz aiz pusfināla Eiropas čempionātā Standartdejās

Pirmdienas vakarā Latvijas dejotāji Andrejs Griņēvičs un Karolina Dobrovoļskite Kišiņevā notikušajā Eiropas čempionātā Standartdejās (ST) jauniešiem (16-18 g.) 53 pāru konkurencē ierindojās tieši aiz pusfināla un ieguva dalītu 14.-16.vietu, kamēr otrs mūsu pāris Raimonds Andersons un Katrīna Maksimova ar dalītu 25.-27.vietu palika tieši aiz ceturtdaļfināla.
Līderi 7,5km Suunto distanc: A.Ronimoiss, D.Šolmanis., P.Grīviņš. Foto: M.Gaļinovskis.

Vairāki titulēti orientieristi un skrējēji nostartējuši interesantajā “Inov-8 Latvia Trail race”

Vairāki titulēti orientieristi un skrējēji svētdien Inciemā piedalījās šī gada otrajās taku skriešanās sacensībās ar īpaši izveidotu interesantu trasi “Inov-8 trail race”, ko rīkoja"Latvia TrailRace". Garākajā OS veikals 15,4km distancē uzvarēja Latvijas labākā orientieriste Sandra Grosberga un šī gada Latvijas vicečempions 10 000m Kristaps Bērziņš, bet 7,5km Suunto distancē pirmās vietas ieguva pasaules kausa posma uzvarētājs taku skriešanā Andris Ronimoiss un 2018.gada Latvijas čempione taku skriešanā Anete Švilpe.
Kristaps Neretnieks. Foto: Elena Zobova

Neretnieks iegūst trešo un ceturto vietu Pasaules kausa kvalifikācijas maršrutā Šauļos

Vakar, 13.oktobrī, Šauļu arēnā CSI2*-W statusa Pasaules kausa kvalifikācijas maršrutā Kristaps Neretnieks ieguva 3. un 4. vietu ar zirgiem J’adore Van’T Voortveld un Moon Ray, bet Laura Penele ar Dundas V.D.M. 7. vietu. Uzvaru galvenajā maršurutā izcīnīja Igaunijas sportists Pauls Ričards Argus ar zirgu Renessin.
Simona Bailsa pasaules čempionātā aizvada vingrojumu uz baļķa. Foto: EPA/Scanpix
2

Bailsa kļūst par visu laiku titulētāko pasaules čempionātu sportisti

Amerikāņu vingrotāja Simona Bailsa svētdien pēc uzvaras sacensībās uz baļķa ar 24. godalgu kļuva par visu laiku titulētāko sportisti pasaules čempionātos. Vēlāk viņa izcīnīja arī 25. medaļu.
Jevgeņijs Gavrilovs. Foto: Chantale Pottgens

Latvija pirmoreiz pārstāvēta Eiropas čempionātā vindsērfinga frīstailā

Pirmo reizi vēsturē Latvija tika pārstāvēta Eiropas čempionātā vindsērfinga frīstaila disciplīnā, kas no 9. līdz 13.oktobrim norisinājās Nīderlandē. Sacensībās Latviju pārstāvēja vindsērfinga frīstaila braucējs Jevgenijs Gavrilovs, kurš Eiropas čempionātā ieguva augsto 17.vietu starp pasaules labākajiem frīstaila braucējiem, tostarp šī gada pasaules čempionu no Beļģijas Jentelu Kērsu, kā arī pieckārtējo Eiropas čempionu un šī gada pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēju beļģi Stefenu Van Brokhovenu.

"eXi": prezidenti un klubu bosi: Lipmans, Indriksons, Jaunups, Voins, Zonne…

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” otrā raidījuma vienu no tēmām, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Jurijs Žigajevs stāsta par savu pieredzi sadarbībā ar federāciju prezidentiem un klubu īpašniekiem.Trešais sarunu šova “eXi” raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports
LOV galvenā ārste Līga Cīrule. Foto: Romāns Kokšarovs. F64
4

LOV galvenā ārste: "IAAF pasaules čempionātā piedāvāja norīt kapsulu"

Latvijas Olimpiskās vienības galvenā ārste Līga Cīrule sarunā ar mūsu vieglatlētikas savienību atklāj, ka ir daudz pozitīvu dopinga testu, taču LOV atlēti jau "izdresēti" - klausa un visu saskaņo.
Jevgēņijs Saproņenko. Foto: Ritvars Skuja, db.lv

Saproņenko: "Vingrošana ir daudz sarežģītāks sporta veids nekā bokss"

2004. gada olimpiskais vicečempions atbalsta lēcienā, divkārtējais pasaules sudraba medaļnieks un 2005. gada Eiropas čempions Jevgeņijs Saproņenko pēdējā laikā vairāk pazīstams kā boksa promouters, bet tagad gatavojas kandidēt uz Latvijas Vingrošanas federācijas prezidenta amatu, lasāms laikrakstā "Diena".