Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvijas šāvēji pieticīgi sāk svarīgas olimpiskās atlases sacensības

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijas šāvēji pieticīgi sāk svarīgas olimpiskās atlases sacensības
Lauris Strautmanis uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena pēc Baltkrievijas atklātā čempionāta. Foto: Latvijas Šaušanas federācija

Latvijas vadošie šāvēji svētdien un pirmdien pieticīgi sākuši Pasaules kausa posmu Minhenē, kurā tiks sadalītas 17 ceļazīmes uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Svētdien notika sacensības šaušanā ar pistoli no 25 metru distances sievietēm, kurā Agate Rašmane savāca 567 punktus, kas deva 72. vietu starp vairāk nekā 100 dalībniecēm. Tomēr no labāko astotnieka, kas tika nākamajā kārtā, viņa atpalika par 16 punktiem.

Savukārt pirmdien tika aizvadītas sacensības desmit metru distancē ar pneimatisko pistoli vīriem un Latvijas pārstāvju rezultāti bija līdzīgi - Laurim Strautmanim 571 punkts deva 69. vietu, Ernests Erbs ar 570 punktiem palika 75. pozīcijā, bet Emīlam Vasermanim 565 punkti lika samierināties ar 110. pozīciju starp 162 startējušajiem atlētiem.

Posms, kurā piedalās vairāk nekā 900 sportistu, turpināsies līdz ceturtdienai. Katrā Pasaules kausa posmā šosezon tiek dalītas olimpiskās ceļazīmes, pie tām vidēji tiekot diviem sportistiem katrā atlasē iekļautajā disciplīnā. Nākamās nozīmīgās atlases sacensības būs jūnijā gaidāmās Eiropas spēles, kurās mūsu valsti pārstāvēs Strautmanis un Rašmane.

     [+] [-]

, 2019-05-27 17:29, pirms pusgada
Šie bliež vēl neprecīzāk par mūsu biatlonistiem...