Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Visiem Latvijas galda tenisistiem starti PČ noslēdzas jau pēc priekšsacīkstēm

Ints Megnis
Ints Megnis

Visiem Latvijas galda tenisistiem starti PČ noslēdzas jau pēc priekšsacīkstēm
Natālija Kļimanova un Artūrs Reinholds. Foto: galdateniss.lv

Trīs labākie Latvijas galda tenisisti vīru un dāmu konkurencē svētdien un pirmdien nespēja pārvarēt priekšsacīkstes pasaules čempionātā, noslēdzot savu dalību. Kopā tika gūtas vien divas uzvaras, kuras izcīnīja Sabina Musajeva un Inta Zdanovska.

Vienspēlēs vienīgās uzvaras izcīnīja 15 gadus vecā pagājušā gada Latvijas čempione Sabina Musajeva, kura septiņu setu cīņā ar 4-3 (5:11, 11:2, 10:12, 11:4, 11:5, 9:11, 11:8) apspēlēja Katerinu Spaiseru no Trinidādas un Tobāgo, kā arī šī gada Latvijas vicečempione Inta Zdanovska, kura ar 4-0 (11:3, 11:3, 11:5, 11:6) uzveica kosovieti Lindu Zekiri. Tomēr visos pārējos mačos gan Musajeva, gan Zdanovska, gan pārējie četri Latvijas galda tenisisti zaudēja.

Pēdējo trīs gadu čempions vīriem Artūrs Reinholds divos mačos kopā uzvarēja vienā setā, tādu pašu rezultātu uzrādot arī šī gada dāmu čempionei Natālijai Kļimanovai. Vicečempions Oļegs Kartuzovs un bronzas ieguvējs Dainis Reinholds abos mačos zaudēja "sausā", Zdanovska, kas vienīgā aizvadīja trīs cīņas, pārējos dueļos uzvarēja pa vienam setam, tāpat vienā setā savā otrajā mačā uzvarēja Musajeva.

Vīriem priekšsacīkstēs sportisti bija sadalīti 79 apakšgrupās, cīnoties par vietām uz izslēgšanas turnīru, bet dāmas cīnījās 60 apakšgrupās.

Tāpat svētdien tika uzsāktas jaukto dubultspēļu sacensības, kurās priekšsacīkšu kārtā ar 0-3 zaudēja abi Latvijas čempioni vienspēlēs A. Reinholds un Kļimanova, kā arī Kartuzova un Musajevas pāris, līdz ar to Latvijas sportistiem neizdevās iekļūt pamatturnīrā.

Savukārt pirmdien notika vīru un dāmu dubultspēļu turnīru priekšsacīkšu kārta. Šeit "sausā" zaudēja gan Kartuzova un D. Reinholda pāris, gan A. Reinholds pārī ar Žilu Mišeliju no Luksemburgas, bet Musajevas un Zdanovskas duets ar 2-3 (5:11, 14:12, 3:11, 12:10, 3:11) piekāpās indietēm Sutirtai Muterjē un Madurikai Patkarai.

     [+] [-]

, 2019-04-23 11:58, pirms 9 mēnešiem
ehhh...

     [+] [-]

, 2019-04-23 15:20, pirms 9 mēnešiem
Bija taču nesen tāds Matīss Burģis, kas pat uz olimpiādi tika - ko tas tagad dara? Beidzis karjeru, pieņēmis svešu pilsonību, vēl kaut kas?