Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Rinalds Sluckis pārliecinoši uzvar "Ironman 70.3" triatlona sacensībās Igaunijā

Ints Megnis
Ints Megnis

Rinalds Sluckis pārliecinoši uzvar "Ironman 70.3" triatlona sacensībās Igaunijā
Rinalds Sluckis finišā. Organizatoru foto

Spēcīgais Latvijas sportists Rinalds Sluckis aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Otepē pārliecinoši triumfēja "Ironman 70.3" triatlona sacensībās, kamēr ceturto vietu izcīnīja Edgars Cimermanis.

Otepē prestižās sacensības notika trešo reizi vēsturē, Sluckim 1,9 kilometru peldējuma, 90 kilometra velobraukšanas un 21,2 kilometru skriešanas distancē finišu sasniedzot pēc četrām stundām, 11 minūtēm un 39 sekundēm. Pēc peldēšanas Sluckis no līdera atpalika par trim minūtēm, tomēr velobraukšanā bija ātrākais no visiem sportistiem, distances beigās tuvāko sekotāju mājinieku Timmo Jeretu apsteidzot par minūti un 18 sekundēm. Trešo vietu guva spānis Rikards Kosta Puigpelats, kamēr ceturto vietu izcīnīja Edgars Cimermanis.

Tieši E. Cimermanis sasniedza visātrāko rezultātu pusmaratonā (1.21:26), bet finišā Sluckim piekāpās par tieši septiņām minūtēm. Tāpat viņš bija otrajā vietā savā vecuma grupā.

Otro vietu grupā izcīnīja arī Igors Gucanovičs, kurš kopējā ieskaitē ar rezultātu 4.34:20 bija 39. vietā. Tikmēr trešais savā vecuma grupā bija Maksims Zagoruiko (4.35:41), ceturto vietu savā grupā izcīnīja Raimonds Vasiļjevs, piektā bija Lāsma Ozola, bet sestā - Antra Roga. Kopējā ieskaitē simtniekā tika arī Andis Grandāns, Oskars Cimermanis un Mārtiņš Vētra.

Sacensības Otepē notika ceturto reizi un šogad dalībnieku skaits bija pietuvojies 1200, gandrīz dubultojoties salīdzinājumā ar pērno gadu. No Latvijas bija nedaudz vairāk nekā 50 sportistu, pārspējot pat optimistiskākās prognozes. Otepē peldēšana notika Pihajerva ezerā, kam sekoja velobrauciens pāri kalniem un caui mežiem, bet izaicinošā pusmaratona distance bija gar Pihajerva ezeru.

Otepē tika sadalītas 60 ceļazīmes uz šī gada "Ironman 70.3" triatlona pasaules čempionātu, kas 7. septembrī notiks Francijas pilsētā Nicā, šādas ceļazīmes iegūstot arī vairākiem Latvijas atlētiem.