Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Maslobojeva Rīgā uzvar Ziemeļvalstu čempionātā paukošanā

Ints Megnis
Ints Megnis

Maslobojeva Rīgā uzvar Ziemeļvalstu čempionātā paukošanā
Juta Māniece (pa labi). Foto: paukosana.tv

Emīlija Maslobojeva sestdien Rīgā uzvarēja Ziemeļvalstu čempionātā paukošanā ar floreti starp kadetēm, kur meiteņu konkurencē pilnībā dominēja mājinieces.

Kadetēm starp 20 sportistēm pirmās trīs vietas jau prognozējami izcīnīja Latvijas izlases līderes - labākā bija Maslobojeva, kurai sekoja komandas spēcīgākā sportiste Jekaterina Solodkiha un Juta Mālniece. Pēc tam izslēgšanas turnīrā Maslobojeva bez problēmām tika līdz finālam, kamēr otrajā zara pusē gaidītākais bija pusfināls, tajā Mālniecei ar 15:12 pieveicot Solodkihu.

Pēc tam finālā Maslobojeva savu komandas biedreni uzvarēja ar 15:11.

Desmitniekā kopā tika sešas Latvijas sportistes - trešo vietu dalīja Solodkiha un Olga Sitova, sestā bija Karolīna Krastiņa, kamēr desmito vietu izcīnīja Gabriela Sinkoviča.

Kadetiem puišiem uzvaru svinēja soms Santeri Ilitervo, bet labākie mājinieki Žans Husainovs un Matvejs Želtiševs dalīja trešo vietu, desmitniekā tiekot arī Jegoram Aleksejenko, Natanam Bajevam, Aleksam Gafem un Ņikitam Kucebam.

Mazāka konkurence bija pieaugušo sacensībās, kur vīriem uzvarēja krievs Andejs Pavinskis, finālā uzvarot Lūkasu Teteri, bet pie bronzas tika Kristaps Supe. Savukārt dāmām vienīgā Latvijas pārstāve Anastasija Mogilane bija astotā. Tikmēr veterāniem no Latvijas uz goda pjedestāla kāpa otro vietu guvušais Uģis Rode.

Ziemeļvalstu čempionāts "Elektrum" Olimpiskajā centrā noslēgsies svētdien.