Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase:0

Airētājiem Timboram un Sokolovam pietrūkst līdz Eiropas U23 čempionāta finālam

Ints Megnis

Airētājiem Timboram un Sokolovam pietrūkst līdz Eiropas U23 čempionāta finālam
Jānis Timbors (no kreisās) un Ģirts Sokolovs. Foto: Agita Puriņa

Latvijas airētājiem Jānim Timboram un Ģirtam Sokolovam sestdien Grieķijā neizdevās sasniegt Eiropas U23 čempionāta A finālu, no kārotā mērķa abiem paliekot vienas pozīcijas attālumā.

Eiropas U23 čempionātā ir maza konkurence un sacensības tiek aizvadītas divās dienās. Olimpiskajā vīriešu vieninieku klasē startēja Timbors, kurš vispirms ar rezultātu 7:19,69 guva ceturto vietu savā priekšsacīkšu braucienā, bet pēc tam gandarījuma braucienā bija trīs sekundes lēnāks un finišēja trešais. No otrās pozīcijas, kas garantētu vietu A finālā, viņš atpalika sešas sekundes, bet tagad svētdien latvietis airēs B finālā.

Tikmēr neolimpiskajā vieglsvaru klasē airēja Sokolovs, kurš priekšsacīkšu braucienu noslēdza trešajā vietā (7:31,25), bet pēc tam gandarījuma braucienā savu rezultātu uzlaboja par 19 sekundēm, tomēr tāpat finišēja vien trešais un palika četru sekunžu attālumā no A fināla. Arī viņu svētdien gaidīs dalība B finālā.