Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Noslēdzošās Latvijas reitinga sacensības šautriņu mešanā notiks 14.- 16. decembrī

Renārs Buivids
Renārs Buivids

Noslēdzošās Latvijas reitinga sacensības šautriņu mešanā notiks 14.- 16. decembrī
Latvijas reitinga aktuālie līderi - Kristīne Mickus un Kristaps Mickus
Publicitātes foto

No 14. līdz 16. decembrim Apšuciemā, viesnīcā „Hotel SPA Arkadia” norisināsies noslēdzošās Latvijas reitinga sacensības, kurās tiks sadalīti atlikušie reitinga punkti un noteikti 2018. gada sezonas labākie šautriņu metēji junioru, jauniešu, dāmu un kungu konkurencē.

Katru gadu Latvijas šautriņu metēji satiekas reitinga sacensībās dažādās vietās Latvijā, un šoreiz sezonas noslēdzošās sacensības – „LDO Latvijas kauss 2018” – norisināsies Apšuciemā. Lai gan reitinga līderi savas pozīcijas gan dāmu, gan kungu konkurencē jau nostiprinājuši, par pārējām vietām joprojām notiek nikna cīņa. Paredzams, ka sacensības būs spraigas, jo vietu sadalījums vēl var mainīties. Tāpat no ieņemtās vietas ir atkarīgs, vai spēlētājs saņems uzaicinājumu uz atlases procesu Latvijas izlasei, kas pārstāvēs Latvijas šautriņu metējus 2019. gada pasaules čempionātā Rumānijā.

Sacensībās aicināti piedalīties gan jau pieredzējuši šautriņu metēji, gan tie, kas nesen ir apguvuši spēles pamatus un vēlas izmēģināt roku sacensībās. Šī ir ideāla iespēja nesen šautriņas mest sākušajiem spēlētājiem sevi pārbaudīt sacenšoties ar pieredzējušiem spēlētājiem un sajust sacensību garu, lai nākamajā sezonā arī iesaistītos cīņā par reitinga punktiem.

Sacensības notiks trīs dienas. 14. decembra vakarā plānotas iesildošās sacensības pielozētajos pāros, kurās ar nelielu veiksmes palīdzību uzvarētu var jebkurš. Sacensību sākums plkst. 20.00. Sestdien, 15. decembrī norisināsies individuālās sacensības (sākums plkst. 12.00), savukārt svētdien – pāru sacensības (sākums plkst. 11.00).

Sacensībām reģistrēties var tiešsaistē Latvijas Darts organizācijas (LDO) mājaslapā. Tur arī ir pieejams sacensību nolikums un sīkāks noteikumu izklāsts. Sacensībām reģistrēties varēs arī sacensību dienā.

Informāciju sagatavoja Signe Sinkeviča (LDO)