Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0
 • Skumstot par cietušo katedrāli, Jelgavā parādīsies "Notre-Dame" korts
  18.apr. Skumstot par cietušo katedrāli, Jelgavā parādīsies "Notre-Dame" korts(7)
  Solidarizējoties ar Francijas un visas Eiropas skumjām par Parīzes Dievmātes katedrāles ("Notre-Dame de Paris") ugunsgrēku, Jelgavā notiekošajā badmintona turnīrā "Yonex Latvia International" viens no sešiem badmintona kortiem tiks nodēvēts "Notre-Dame" vārdā. Šis pasaules reitinga badmintona turnīrs risināsies no 30. maija līdz 2. jūnijam. Turnīrs notiks uz sešiem badmintona kortiem, kuri tradicionāli tiek nosaukti sponsora vārdā, informē pašmāju badmintona federācija.
 • Siguldā aizvadītas visu laiku apmeklētākās akvatlona sacensības
  16.apr. Siguldā aizvadītas visu laiku apmeklētākās akvatlona sacensības(1)
  Sestdien, saulainā un skaistā, bet dažbrīd vēsā laikā, Siguldu bija pārņēmuši sportisti - akvatlona sacensības atklāja 2019. gada Latvijas kausu sezonu, turklāt ar 172 sportistiem tika sasniegts jauns dalībnieku rekordskaits šajā sporta veidā Latvijā.
 • Majoros plaši apmeklēti Jūrmalas Skriešanas svētki
  15.apr. Majoros plaši apmeklēti Jūrmalas Skriešanas svētki
  Svētdien, 14. aprīlī Majoru pludmalē jaukā gaisotnē un kuplā dalībnieku lokā norisinājies viens no gaidītākajiem ikgadējiem un tradicionālajiem Jūrmalas aktīvās atpūtas pasākumiem pavasarī – “Jūrmalas Skriešanas svētki”. Pavasarīgi saulainos laikapstākļos Jūrmalas aktīvās atpūtas sezonu Majoros kopīgi atklāja divi ar pusi tūkstoši klātesošo.
 • "Masters" pēdējā grupā Vudss, Molinari un Finau
  14.apr. "Masters" pēdējā grupā Vudss, Molinari un Finau
  "Masters" turnīra pēdējo raundu ar divu sitienu pārsvaru sāks pašreizējais britu "Open" čempions Frančesko Molinari. Itālijas golferis 54 bedrītēs ieguva rezultātu -13 un svētdien pēdējā grupā spēlēs kopā ar četrkārtējo čempionu Taigeru Vudsu un bez "major" tituliem esošo Toniju Finau.
 • Paukotājam Loginovam 48. vieta pasaules kadetu čempionāta sacensībās ar špagu
  13.apr. Paukotājam Loginovam 48. vieta pasaules kadetu čempionāta sacensībās ar špagu
  Latvijas paukotājs Daniels Loginovs sestdien Polijā izcīnīja 48. vietu pasaules kadetu čempionāta sacensībās ar špagu.
 • Video: 56. Baltijas meža skolu spartakiāde. 13.aprīļa sacensību ieraksts
  13.apr. Video: 56. Baltijas meža skolu spartakiāde. 13.aprīļa sacensību ieraksts
  56. Baltijas meža skolu spartakiāde. 13.aprīļa ieraksts.
 • Švecovs iegūst augsto astoto vietu PK posmā
  13.apr. Švecovs iegūst augsto astoto vietu PK posmā
  LETA. Latvijas modernās pieccīņas sportists Pāvels Švecovs sestdien Bulgārijā izcīnīja augsto astoto vietu Pasaules kausa otrajā posmā.
 • Video: Apbalvošanas ceremonijā Eiropas čempionei pasniedz banānus
  13.apr. Video: Apbalvošanas ceremonijā Eiropas čempionei pasniedz banānus(5)
  Polijas pilsētā Ščecinā šonedēļ notiek Eiropas čempionāts sporta vingrošanā. Sieviešu daudzcīņas apbalvošanas ceremonijā Eiropas Vingrošanas savienības (UEG) oficiālais talismans Luidži uzvarētājai Melānijai Dos Santosai (Francija) pasniedza banānus (video skat. no 0:59). Kā zināms, banāna došana melnādainajam sportistam nereti tiek klasificēta kā rasisms. Melānija šoreiz neizskatījās aizvainota. Varbūt ņēma vērā, ka minētais talismans ir pērtiķis.
  Video: eurovisionsports.tv
  Foto: Volker Minkus / UEG
 • "Masters" līdera godā pieci golferi, Vudss viena sitiena attālumā
  13.apr. "Masters" līdera godā pieci golferi, Vudss viena sitiena attālumā
  Pirmoreiz "Masters" turnīra vēsturē pēc otrā raunda jeb nospēlētām 36 bedrītēm līderu godu dala uzreiz pieci golferi, turklāt viena sitiena robežās ir deviņi spēlētāji, ieskaitot 14-kārtējo "major" čempionu Taigeru Vudsu, kurš pēdējo titulu šajā līmenī izcīnīja pirms 11 gadiem.
 • Video: 56. Baltijas meža skolu spartakiāde. 12. aprīļa sacensību ieraksts
  12.apr. Video: 56. Baltijas meža skolu spartakiāde. 12. aprīļa sacensību ieraksts
  56. Baltijas meža skolu spartakiāde. 12. aprīļa sacensību ieraksts.
 • Stokholma piesakās 2026.gada ziemas olimpisko spēļu kandidatūras nākamajam posmam
  12.apr. Stokholma piesakās 2026.gada ziemas olimpisko spēļu kandidatūras nākamajam posmam(1)
  LETA--DPA. Zviedrijas Olimpiskā komiteja oficiāli aizpildījusi Stokholmas-Ores kandidatūras nākamā posma pieteikumu 2026.gada ziemas olimpisko spēļu rīkošanai.
 • Latvijas paukotāji paliek bez "play-off" uzvarām PJČ sacensībās ar špagu
  12.apr. Latvijas paukotāji paliek bez "play-off" uzvarām PJČ sacensībās ar špagu
  Latvijas jaunie paukotāji piektdien Polijā palika bez uzvarām izslēgšanas turnīrā pasaules junioru čempionāta sacensībās ar špagu.
 • "Masters" pirmajā dienā vislabāk nospēlē Dešambo un Kepka
  12.apr. "Masters" pirmajā dienā vislabāk nospēlē Dešambo un Kepka
  Ceturtdien Ogastā (Džordžija) startēja sezonas pirmais golfa "major" sērijas turnīrs. Pēc pirmajām 18 bedrītēm "Masters" turnīra vadībā ar -6 atrodas amerikāņi Braisons Dešambo un Brukss Kepka, bet viena sitiena attālumā ir veterāns Fils Mikelsons.
 • Vingrotāja Vihrova gandrīz sasniedz EČ finālu daudzcīņā un brīvajās kustībās
  11.apr. Vingrotāja Vihrova gandrīz sasniedz EČ finālu daudzcīņā un brīvajās kustībās
  Olimpiskā čempiona vingrošanā Igora Vihrova meita Elina Vihrova ceturtdien tika pie pirmajiem panākumiem pieaugušo konkurencē - Polijā notiekošajā Eiropas čempionātā viņa gandrīz pārvarēja kvalifikāciju daudzcīņā un brīvajās kustībās. Abās šajās ieskaitēs sportiste būs finālsacensību rezerviste.
 • Nakoņečnijs un Švecovs pārvar kvalifikāciju Pasaules kausa otrajā posmā
  11.apr. Nakoņečnijs un Švecovs pārvar kvalifikāciju Pasaules kausa otrajā posmā
  Latvijas modernās pieccīņas sportisti Ruslans Nakoņečnijs un Ruslans Švecovs ceturtdien Sofijā pārvarēja kvalifikāciju Pasaules kausa otrajā posmā.
 • Vingrotājam Jermakovam 72. vieta Eiropas čempionāta daudzcīņā
  10.apr. Vingrotājam Jermakovam 72. vieta Eiropas čempionāta daudzcīņā
  Latvijas vingrotājs Viktors Jermakovs ceturtdien ieņēma 72. vietu Polijā notiekošā Eiropas čempionāta daudzcīņas kvalifikācijas sacensībās.
 • Trīs Latvijas paukotājas iekļūst pasaules kadetu čempionāta trīsdesmitniekā
  10.apr. Trīs Latvijas paukotājas iekļūst pasaules kadetu čempionāta trīsdesmitniekā
  Latvijas talantīgākās paukotājas Jekaterina Solodkiha, Juta Mālniece un Emīlija Maslobojeva trešdien visas sasniedza trīsdesmitnieku pasaules kadetu (U17) čempionāta sacensībās ar floreti, tomēr astotdaļfināla barjera viņām visām bija par augstu.
 • Video: Švecovs par zirgiem un špagām, pazaudēto zelta medaļu un pieccīņas evolūciju
  10.apr. Video: Švecovs par zirgiem un špagām, pazaudēto zelta medaļu un pieccīņas evolūciju(1)
  Modernā pieccīņas olimpisko spēļu programmā ir jau kopš 1912. gada, bet pēdējos gados daudz runāts par šī sporta veida svītrošanu no olimpiskās programmas. Pirms 15 gadiem Latvijai olimpisko sudraba medaļu modernajā pieccīņā izcīnīja Jeļena Rubļevska, bet Deniss Čerkovskis turpat, Atēnās izcīnīja ceturto vietu. Šobrīd Latvijas modernajā pieccīņā pieaugušo konkurencē ir divi naturalizēti ukraiņi, bet vismaz šīs sezonas sākumā viņus apsteidzis vietējais puisis Pāvels Švecovs. Ar viņu pārrunājām sporta veida tagadni un nākotni, kā arī ieskicējām iespējas, kā tikt uz 2020. gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

  00:00:26 - 00:04:36 Par sezonas sākumu, sadraudzēšanos ar zirgu un nometni Kislovodskā
  00:04:37 - 00:09:55 Par izmaiņām treneru komandā, skriešanas treniņiem kopā ar vieglatlētiem, kombinētās disciplīnas līdzību ar biatlonu
  00:09:56 - 00:17:54 Par Pasaules kausa finālposmu, kvalificēšanos Tokijas olimpiskajām spēlēm un karjeras bēdīgāko pieredzi ar zirgu
  00:17:55 - 00:22:14 Par attiecībām ar naturalizēto Ruslanu Nakoņečniju, sparinga partneru nozīmi un jaunu disciplīnu 2024. gada olimpiskajās spēlēs
  00:22:15 - 00:26:15 Par zaudēto zelta medaļu Eiropas U24 čempionātā
  00:26:16 - 00:30:12 Par treniņu režīmu un apstākļiem Latvijā, sporta veida izvēli
  00:30:13 - 00:33:49 Par nozīmīgākajām disciplīnām kopējā ieskaitē, skatītāju neesamību modernajā pieccīņā un attiecībām ar armiju
  00:33:50 - 00:43:57 Par antīko pieccīņu, militāro pieccīņu un modernās pieccīņas modernizēšanu

  Sarunas ilgums 44 minūtes
 • Latvijas floretistiem pieticīgi rezultāti pasaules junioru čempionātā
  09.apr. Latvijas floretistiem pieticīgi rezultāti pasaules junioru čempionātā
  Latvijas jaunie paukotāji ar floreti otrdien uzrādīja pieticīgus rezultātus pasaules junioru čempionātā, no sešiem sportistiem vien diviem pārvarot apakšgrupu turnīru.
 • Video: Kā modernizēt moderno pieccīņu? Zirga vietā <i>mocis</i>, peldēšanas vietā esports?
  09.apr. Video: Kā modernizēt moderno pieccīņu? Zirga vietā mocis, peldēšanas vietā esports?(3)
  Mūdienu olimpisko spēļu tēvs Pjērs de Kubertēns pagājušā gadsimta sākumā antīko olimpisko spēļu pieccīņu (skriešana, brīvā cīņa, tāllēkšana, diska mešana un šķēpmešana) aizstāja ar moderno pieccīņu, kurā tika iekļauta šaušana, paukošana, jāšana, peldēšana un skriešana. Pagājuši jau vairāk nekā simts gadi, taču sporta veids, kura nosaukumā iekļauts vārds "modernā", patiesībā ir pamatīgi ierūsējis, ko apliecina arī skatītāju interese. Intervijas laikā kopā ar modernās pieccīņas sportistu Pāvelu Švecovu mēģinājām izdomāt, kā modernizēt šo sporta veidu?
 • lasīt vairāk