Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase:0

Stīvensam un Rodrigesam izdodas vienoties par ātru revanšu

Krišjānis Pundurs

Stīvensam un Rodrigesam izdodas vienoties par ātru revanšu
Džeremijs Stīvenss. Foto: AP/Scanpix

Vēlreiz par savstarpēju cīņu vienojušies pusvieglā svara cīkstoņi Džeremijs Stīvenss (28-16) un Jairs Rodrigess (11-2), kas nenokārtotos rēķinus skaidros 18. oktobrī cīņu šovā ''UFC on ESPN 6'' Bostonā.

Pirms piecām dienām aizvadītais UFC cīņu šovs Meksikā kļuva par vienu no organizācijas neveiksmīgākajiem šoviem. Tā galvenā cīņa starp mājinieku Jairu Rodrigesu un amerikāni Džeremiju Stīvensu beidzās gandrīz pat nesākusies - Stīvenss nebija spējīgs turpināt cīņu pēc tam, kad pirmā raunda 15. sekundē meksikānis pretiniekam iebakstīja acī.

Līdz ar to cīņa, kas solījās būt asumu pilna un aizraujoša, izvērtās par fiasko. Dusmas par nesagaidīto šovu izgāza vietējā publika, apmētājot Stīvensu un viņa komandu ar alus glāzēm, popkornu un citiem priekšmetiem, netika žēlots arī glāzēs lietais dzēriens. Zālē izcēlās haoss, un slēpties nācās arī ESPN komentētājam Brendanam Fitzdžeraldam, kura kolēģis Maikls Bispings saņēma alus šalti arī pats.

Pēc šāda cīņas iznākuma, protams, neiztika arī bez kašķiem Stīvensa un Rodrigesa starpā. Meksikānis apgalvoja, ka Stīvenss esot padevies un pārspīlējis, savukārt Stīvenss šādas runas noliedza. Internetā parādījās arī video, kur abi cīkstoņi skaidro attiecības viesnīcas vestibilā, veltot viens otram vairākus apvainojumus. Stīvenss arī pagrūda Rodrigesu. ''Es nāku no ielas, nevis kādas karatē skolas,'' vēlāk rīcību skaidroja amerikānis. ''Viņš mani pagrūda kā maza k*ce. Teicu viņam, ka viņš ar šo sajūtu dzīvos visu savu dzīvi - ka varēja cīņu turpināt, bet to nedarīja,'' atbildi sniedza Rodrigess.

Abiem tomēr izdevies vienoties par ātru revanšu. 26 gadus vecais Rodrigess un septiņus gadus vecākais Stīvenss vēlreiz tiksies 18. oktobrī Bostonā šova ''UFC on ESPN 6'' otrā galvenajā cīņā. Vakara galvenais duelis būs divu pussmagā svara divīzijas pārstāvju cīņa. Debiju šajā svara kategorijā piedzīvos bijušais UFC vidējā svara čempions Kriss Vaidmens (14-4), kurš mēģinās sagādāt pirmo zaudējumu karjerā Dominikam Reijesam (11-0).

Izmantotie resursi:
https://www.mmafighting.com/2019/9/...