Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:296, Did:0, useCase: 0

Makgregora labākā iespēja pieveikt Habibu – nokauts pirmajā raundā

Andris Liepa
Andris Liepa

Makgregora labākā iespēja pieveikt Habibu – nokauts pirmajā raundā
Konors Makgregors
Foto: PA Wire / Scanpix

Septītā oktobra naktī Lasvegasā norisināsies viena no visu laiku lielākajām UFC cīņām – skandalozais īrs Konors Makgregors metis izaicinājumu vēl ne reizi nepieveiktajam Krievijas cīkstonim Habibam Nurmagomedovam. Par nelielu favorītu bukmeikeri šajā cīņā uzskata Habibu, taču noteikti sagaidāma liela intriga par to, kurš spēs atstāt ringu ar UFC vieglā svara kategorijas čempiona jostu.

Krievijas sportists Habibs Nurmagomedovs (26-0) savā uzrunā UFC sagatavotajā reklāmas rullīti veltīja asus vārdus Konoram Makgregoram (23-3), turklāt nevis tieši īru sportista personībai, bet gan viņa MMA prasmēm. Nurmagomedovs uzsvēra, ka Makgregora slava ir kļuvusi lielāka par viņa talantu un ka viņš tiek pārvērtēts, un ka Makgregora vienīgā iespēja uzvarēt ir veiksmīgi trāpīt savu kreisās rokas sitienu, kamēr visos pārējos cīņas elementos Nurmagomedovs uzskata sevi par pārāku.

Makgregora un Habiba cīņas prognozes apliecina, ka Nurmagomedovam patiešām ir liela daļa taisnības. Izvērtējot ticamāko cīņas iznākumu, „Betsafe” totalizators UFC ringā Makgregoram labāko iespēju paredz tieši pašā sākumā, proti, uzvaru ar nokautu pirmajā raundā, kaut ko līdzīgu tam, ko viņš reiz paveica pret Žuzē Aldu. Atšķirība gan tāda, ka Habibs diez vai metīsies agresīvā uzbrukumā, bet gan centīsies nogāzt pretinieku uz dēļiem un pamazām pierādīt savu pārsvaru.

Bukmeikeru vērtējumā uz Makgregora uzvaru koeficienti ceļas līdz ar cīņas potenciālo ievilkšanos garumā. Iespēja, ka viņš nokautēs pretinieku pirmajā raundā, novērtēta ar koeficientu 6.00, kamēr nokauts trešajā raundā saņēmis jau divreiz lielāku koeficientu 13.00.

Habibam tikmēr gandrīz vienādi augsti koeficienti piemēroti uzvarai ar nokautu un tā dēvēto „submission” paņēmienu, un krievu sportists savā profesionālajā karjerā pratis gūt uzvaras abos veidos. Makgregors tikmēr oficiālu UFC cīņu nav aizvadījis jau krietnu laiku, jo pēc boksa ringa iemēģināšanās, aizvadot liela mēroga cīņu ar Floidu Meivezeru, nemaz tik ļoti nesteidzās atpakaļ uz UFC.

Cīņā "Makregors pret Habibu" Betsafe piedāvā īpašu likmi jauniem klientiem- Makgregora uzvaru ar koeficientu 25.00. Makgregors nav favorīts, taču šis īpašais koeficients ir vairāk nekā desmit reizes lielāks nekā standarta noteiktais. Tas attiecas uz jaunajiem klientiem un izmantojams tikai vienreiz ierobežotā apjomā.

Makgregors un Habibs nav labākie draugi (maigi sakot). Abi apmainījušies dažādām laipnībām sociālajos tīklos, pavasarī arī piedalījās skandalozajā UFC 223 pasākumā, kad Makgregors fiziski uzbruka organizācijas autobusam, un ar acīmredzamām antipātijām vienam pret otru piedalījās arī kopējā preses konferencē. Vai tas iespaidos viņu cīņas plānu un liks dažbrīd zaudēt piesardzību? Bukmeikeru UFC prognozes cīņā Makgregors pret Habibu liecina, ka liela iespēja cīņai beigties jau pirmo divu raundu laikā (koeficients 1.72). Vai abi sportisti pēc bagātīgās un ļoti ienesīgās cīņas, lai vai kurš tajā uzvarētu, noliks malā savā domstarpības un ar cieņu apsveiks viens otru? Lūk, uz to jau likmes netiek pieņemtas.

     [+] [-]

, 2018-10-04 19:08, pirms gada
Laba reklāma. Būs jāpiereģistrējas un savu piečuku jāuzliek.

  -2 [+] [-]

, 2018-10-04 19:16, pirms gada
Lai kā visās iepriekšējās cīņās biju pa Konoru , tad nu tagad Habība laiks ir pienācis. Plus vēl tikpat labu otro cīņu jau var lēnām plānot šamējiem , tā kā biški noslauks naudu no ļautiņiem. 👍

  -1 [+] [-]

, 2018-10-04 19:52, pirms gada
Pārāk bieži esmu licis pret Konoru, šoreiz nevar pieļaut to pašu kļūdu. Domāju, ka Khabibs būs psiholoģiski ietekmēts un par to samaksās dārgi

     [+] [-]

, 2018-10-04 20:26, pirms gada
Makgregors mutantu noliks kā lupatu..

     [+] [-]

, 2018-10-04 20:40, pirms gada
Nurmagomedovs uzsvēra, ka Makgregora slava ir kļuvusi lielāka par viņa talantu un ka viņš tiek pārvērtēts, un ka Makgregora vienīgā iespēja uzvarēt ir veiksmīgi trāpīt savu kreisās rokas sitienu, kamēr visos pārējos cīņas elementos Nurmagomedovs uzskata sevi par pārāku.
------------------------------
Desmitniekā. Bez kreisās rokas īru gailim nav pārsvara pilnīgi nevienā elementā.

  -1 [+] [-]

, 2018-10-04 21:00, pirms gada
hilss rakstīja: Nurmagomedovs uzsvēra, ka Makgregora slava ir kļuvusi lielāka par viņa talantu un ka viņš tiek pārvērtēts, un ka Makgregora vienīgā iespēja uzvarēt ir veiksmīgi trāpīt savu kreisās rokas sitienu, kamēr visos pārējos cīņas elementos Nurmagomedovs uzskata sevi par pārāku.
------------------------------
Desmitniekā. Bez kreisās rokas īru gailim nav pārsvara pilnīgi nevienā elementā.
Sanāk ka tikai ar kreiso roku viņš kļuva par divu divīziju čempionu?! Nezinu kā ar Betsafe ekspertiem, bet neviens pasaules MMA eksperts neko tādu nekad nav teicis ka Konoram ir tikai kreisais sities!! Turklāt vēl atzīmē ka Konors ir daudz labāks parterā(esot jau brūnā josta BJJ), nekā Habibs “straikers”...
+ Konora distances izjūta un “taimings” ir tāds kā nevienam citam!
Vienīgais kas raisa bažas ir ka Konors pārāk daudz laika velta blakuslietām,kamēr Habibam bij kārtīga treniņnometne vilku barā...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2018-10-04 22:18, pirms gada
McGregors vines 5aja raundaa velak paldies man teiksket

  -2 [+] [-]

, 2018-10-05 06:36, pirms gada
Cerams mcgregoru ar nestuvem nonesis.bet nebusim naivi,ka habibam nau variantu.neviena ptetinieka habibam,nau bijuši nopietni.šeit mcgregors ir psihaloğiski spēcīgaks.

     [+] [-]

, 2018-10-05 09:42, pirms gada
Vienīgā iespēja Konoram vinnēt Khabibu, tās ir sacīkstes muldēšanā.

  -1 [+] [-]

, 2018-10-05 10:43, pirms gada
Konors uzvarēs to krievu-čečenu.

  -2 [+] [-]

, 2018-10-05 11:02, pirms gada
Par Habibu, par Muslimiem!

     [+] [-]

, 2018-10-05 19:38, pirms gada
Šausmīgi lecīgs tas Makgregors, ne jau man tāds Habibs interesē bet lai tam īram beidzot aizver muti un tur nu jācer uz Habibu

     [+] [-]

, 2018-10-05 21:27, pirms gada
Gan jau Habibs viegli iznīcinās rižo pērtiķi, tāda ir mana prognoze.

Toties cienījamā afftara zināšanai- tas ir nevis "UFC sagatavots reklāmas rullītis" bet gan preses konference.

Un jā, tad jau Žoze Aldo, nevis "žuze aldu"

Muļķucentrā ir kaut viens adekvāts žurnālists, kurš pārvalda tēmu, par kuru pats raksta..?

Mūžīgā nejēdz uzrakstīt sportistu uzvārdus, viņu titulus, to iegūšanas kārtību, pierakstīt svarīgākos momentus, toties kaut ko nesvarīgu izceļ ar vārdu "zīmīgi"

p.p.s. Kakova h. te reklamē azartspēles..???

     [+] [-]

, 2018-10-06 14:29, pirms gada
Kur netā skatīties strīmu?