Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Džošua piedāvāta cīņa ar Vaildera - Fjūrija dueļa uzvarētāju; Usiks negrasās gaidīt

Krišjānis Pundurs
Krišjānis Pundurs

Džošua piedāvāta cīņa ar Vaildera - Fjūrija dueļa uzvarētāju; Usiks negrasās gaidīt
Entonijs Džošua. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Kā sarunā ar ''SkySports'' izteicies britu boksa zvaigznes Entonija Džošua promouters Edijs Hērns, smagsvaru čempionam likts galdā piedāvājums nākamo cīņu aizvadīt Saūda Arābijā pret Deonteja Vaildera - Taisona Fjūrija dueļa uzvarētāju.

Jāatzīmē, ka tieši Sauda Arābijā Entonijs Džošua (23-1, 21 KO) aizvadīja savu iepriekšējo cīņu, kad cīņā pret Endiju Ruisu (33-2, 22 KO) atguva WBA, IBF un WBO smagsvaru titulus, ko meksikānim bija zaudējis pirms tam. Džošua promouters Edijs Hērns ziņo, ka viņa klientam šajā valstī ir plānā aizvadīt vēl vienu vērienīgu cīņu, beidzot stājoties ringā aci pret aci ar WBC čempionu Deonteju Vailderu (42-0-1, 41 KO) vai bijušo WBO, WBA un IBF titulu īpašnieku Taisonu Fjūriju (29-0-1, 20 KO).

Vailderam un Fjūrijam 22. februārī Lasvegasā paredzēta revanša cīņa, bet ar tās uzvarētāju tikties Sauda Arābijā jau tīkojot Džošua. ''Mums tas ir jāmēģina un tas jārealizē. Cīņa, ko šobrīd grib Džošua, ir pret Vaildera un Fjūrija cīņas uzvarētāju,'' pauž Hērns. ''Šajā situācijā esam bijuši jau iepriekš,'' atzīst promouters, kurš kā galveno iemeslu, kāpēc ilgi gaidītās Džošua cīņas pret kādu no iepriekšminētajiem pretiniekiem vēl nav sarīkotas, min nespēju vienoties par honorāru.

''Mums ir iespaidīgs piedāvājums sarīkot šādu cīņu Saūda Arābijā. Viņi [domāta Saūda Arābijas organizatoru puse] sagādāja naudu Ruiza cīņai. Viss, kas tika solīts, no viņu puses arī tika izpildīts. Viņi ļoti grib šo [Džošua - Vailders/Fjūrijs] cīņu, un ar tādu mentalitāti un attieksmi, kāda ir šai tautai, būs ļoti grūti to liegt,'' Hērns teica. Ruiza un Džošua revanša cīņas sarīkošana Saūda Arābijā, Rijadā izmaksāja ap 40 miljoniem dolāru.

Tiesa, savu nākamo cīņu Džošua, visticamāk, būs jāaizvada pret bulgāru smagsvaru Kubratu Puļevu (28-1, 14 KO), kurš ir IBF obligātais titula pretendents. Hērns atklāja, ka paziņojums par cīņu sekos februāra vidū, bet šoreiz par norises vietu izvēlēta Lielbritānija.

Jāatzīmē, ka WBO smagsvaru titula obligātais pretendents ir Latvijas publikai labi zināmais ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks (17-0, 13 KO). Tiesa, bijušais absolūtais čempions pirmajā smagajā svarā, kurš pagājušā gada nogalē ar uzvaru debitēja smagsvaros, paudis, ka nevēlas gaidīt uz Džošua. Kā nākamie divi iespējamie Usika pretinieki izkristalizējušies jaunzēlandietis Džozefs Pārkers (26-2, 20 KO) un Zimbambvē dzimušais Lielbritānijas pārstāvis Dereks Čisora (32-9, 23 KO).

Čisoram, kurš izcēlies ar daiļrunīgumu jau iepriekš, bija ko teikt arī par Usika cīņas un treniņu manieri. ''Aizmirsti bumbiņu žonglēšanu un dejošanu. Neviens negrib redzēt deju šovu,'' teicis Čisora.

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/boxing/ne...
https://www.skysports.com/boxing/ne...

     [+] [-]

, 2020-01-23 18:56, pirms 2 mēnešiem
kādēļ šo visu cīņas sportu koriģē amerikāņi un briti, vismaz tā izskatās. paŗējie pienes ūdeni un ar siekalainām acīm skatās uz visādiem Vailderiem un Džošua utml... kādēļ boksā visu nenosaka tiešām prasmes nevis kaut kādi TV tiešraides rādītāji.. tas reāli sāk tracināt. Izskatās, ka šeit ir no sērijas- Usiks, Briedis, Puļevs - kas tie tādi, lai pasēž pagaida, mēs tikmēr pacīnīsimies par "īstajām jostām"...

  -1 [+] [-]

, 2020-01-23 19:05, pirms 2 mēnešiem
.............. rakstīja: kādēļ šo visu cīņas sportu koriģē amerikāņi un briti, vismaz tā izskatās. paŗējie pienes ūdeni un ar siekalainām acīm skatās uz visādiem Vailderiem un Džošua utml... kādēļ boksā visu nenosaka tiešām prasmes nevis kaut kādi TV tiešraides rādītāji.. tas reāli sāk tracināt. Izskatās, ka šeit ir no sērijas- Usiks, Briedis, Puļevs - kas tie tādi, lai pasēž pagaida, mēs tikmēr pacīnīsimies par "īstajām jostām"...
Nu šobrīd jau amerikāņi un īpaši briti jau arī ir spēcīgākie smagsvaros. Un tāpēc arī var noteikt toni. Un amerikāņu tirgus/skatītāji protams, ka ietekmē cīņas.

     [+] [-]

, 2020-01-23 19:09, pirms 2 mēnešiem
Lesnars šos abus pieveiktu.

     [+] [-]

, 2020-01-23 19:30, pirms 2 mēnešiem
.............. rakstīja: kādēļ šo visu cīņas sportu koriģē amerikāņi un briti, vismaz tā izskatās. paŗējie pienes ūdeni un ar siekalainām acīm skatās uz visādiem Vailderiem un Džošua utml... kādēļ boksā visu nenosaka tiešām prasmes nevis kaut kādi TV tiešraides rādītāji.. tas reāli sāk tracināt. Izskatās, ka šeit ir no sērijas- Usiks, Briedis, Puļevs - kas tie tādi, lai pasēž pagaida, mēs tikmēr pacīnīsimies par "īstajām jostām"...
Tāpēc, ka profesionālais bokss ir bizness un izrāde, bet sports ir amatieru cīņās.

Savukārt tie, kas šo izrādi organizē (tā nu vēsturiski ir sanācis, ka briti boksu notransformēja līdz modernam un profesionālam sportam, bet ASV šis PRO bokss kļuva ļoti populārs) paši izdomā, kādas cīņas viņiem atnesīs vislielāko naudu.

     [+] [-]

, 2020-01-23 19:53, pirms 2 mēnešiem
Tiešām Džošuā ir gatavs beigt karjeru?

     [+] [-]

, 2020-01-23 20:53, pirms 2 mēnešiem
tommy90 rakstīja: Tiešām Džošuā ir gatavs beigt karjeru?
Manuprāt, visgrūtāk AJ ietu pret Fjūriju. Ļoti neprognozējams bokseris.

     [+] [-]

, 2020-01-23 21:19, pirms 2 mēnešiem
Tāpēc, ka ASV un Lielbritānijai pašlaik ir vislielākā tirgus auditorija.

Vācija nu jau ir izlaidusi savas iespējas no rokām

     [+] [-]

, 2020-01-23 21:58, pirms 2 mēnešiem
Gan taisons gan vailders priekš džošua ir absolūta karjeras nāve.

fūrijs viņu 100% saboksēs, es ppat neredzu iespēju džošua uzvarēt izņemot kā tupi, sev neraksturīgi gazties viraū pretiniekam un mēģināt nospiest.

savukār ar vilderu viņam varbūt labāk boksēsies, bet neredzu kā stikla žoklis džošu izvairīsies no vildera ko sitieniem, ja jau ruizs trāpīja un parubīja domāšanu, vilders džošua vienk nejauši nogalinās

īsāk sakot, džošua labāk droši pacinīties ar pulevu (kaut gan puļevs arī nav lohs. V. kļičko viņu uzveica jo bija vienk izturīgāks) un tad kko citu

     [+] [-]

, 2020-01-23 22:00, pirms 2 mēnešiem
Nesmiidini, Joshua vienigais kas bar sagàdàt lroblémas ir fuurijs

     [+] [-]

, 2020-01-23 22:00, pirms 2 mēnešiem
Joshua viens taisnais un vējdzirnava Vailders būs uz dēļiem

     [+] [-]

, 2020-01-23 22:04, pirms 2 mēnešiem
Tie, kas neko nesaprot no boksa, lai paklusē.....

     [+] [-]

, 2020-01-23 22:36, pirms 2 mēnešiem
aksels82inbox.lv rakstīja: Manuprāt, visgrūtāk AJ ietu pret Fjūriju. Ļoti neprognozējams bokseris.
AJ zaudēs Fjūrijam, ja tiks līdz tam - vērtē Fury kā milzīgu Usiku un AJ kā lielu Briedi. Jā AJ ir neslikts - bet manuprāt no trio Wilder, AJ, Fury, viņš tomēr ir vājākais. Ne velti tika bremzēta cīņa Wilder v AJ - jo bokseris var ilgāk boksēt, nekā pančeris pančot( viņi vnk gaida kamēr Wilders paliek vecāks - lai gan man par viņu prieks un viņa karjeru, varbūt ne tik daudz par personību). Lai gan AJ manuprāt tā īsti nav ne viens ne otrs - jā KO viņam ir daudzi, bet ar Wildera power un momenta jušanu nevar salīdzināt. Savukārt Fjūrijs viņus abus saliek - Wilderam lai arī milzīgs spēks, tomēr kā redzējām pirmajā cīņā, priekš Gypsy King mazliet pa īsu... Fury viņus abus saliks, noliks jostas un pēc tam dominēs D.Dubois...

     [+] [-]

, 2020-01-23 22:40, pirms 2 mēnešiem
Entonijs Labi ja mēs ķeramies pie fonētikas latviešu valodā un AJ būtu no štatiem, tad varētu vēl saprast - bet viņš taču no Watford, UK. Anglijā a izrunā praktiski arī kā a!

     [+] [-]

, 2020-01-26 00:06, pirms 2 mēnešiem
Tev par logupedu jaiet macieties, kada starpiba, visi zin par ko runa.