Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Usiks: "Man nav ne jausmas, kurš uzvarēs šajā Supersērijas sezonā"

Rolands Eliņš

Usiks: "Man nav ne jausmas, kurš uzvarēs šajā Supersērijas sezonā"
Oleksandrs Usiks. Foto: Darja Isajeva, sport-express.ru

Ukrainas boksa zvaigzne Oleksandrs Usiks intervijā Pasaules boksa Supersērijas (WBSS) mājaslapai atklāja, ka labprāt vēlētos redzēt līdzīgu turnīru arī smagsvaru divīzijā, kamēr pašreiz notiekošajā pirmā smagā svara kategorijas divīzijā viņš visus četrus pusfināla dalībniekus uzskata par reāliem pretendentiem uz uzvaru finālā un attiecīgi prognozes nevēlas veikt.

“Pagājis gandrīz gads kopš Supersērijas pirmās sezonas fināla,” sacīja Oleksandrs Usiks, pirmās sezonas uzvarētājs. “Atceros, kad pirmoreiz dzirdēju par šo turnīru – ka mana svara kategorija arī būs iekļauta, turnīrs būs nosauks dižākā boksera vārdā un turnīrā būs iekļautas visas četras čempiona jostas. Mana pirmā doma bija, ka tā ir zīme! Tobrīd domāju, ka man ir noteikti jāpiedalās un jāuzvar. Paldies Dievam, ka tā arī notika. Nedomāju, ka šo turnīru kādam jebkad izdosies pārspēt.”

Supersērijas otrās sezonas pusfināli pēc nedēļas tiks izspēlēti Rīgā, kur Mairis Briedis spēkosies ar Kšištofu Glovacki, bet Endrjū Tabiti cīnīsies ar Junieru Dortikosu.

“Ja godīgi, man nav ne jausmas, kurš šajā sezonā kļūs par Supersērijas čempionu,” teica Usiks. “Finālā ir nonācis lielais četrinieks, tāpēc būs jāpagaida līdz uzvarētāja uzzināšanai. Šobrīd labāk prognozes neizteikšu.”

Usiks šobrīd ir pārgājis uz smagsvaru kategoriju, kurā viņa debija gan aizkavējusies traumas dēļ un tagad gaidāma rudens sākumā. Supersērijas organizētāji tikmēr domā par trešās sezonas rīkošanu un testē ūdeņus tam, lai nākamajā sezonā sacensības rīkotu vidējā svara kategorijā un smagsvaros.

“Ja Supersērija nolemtu rīkot nākamo sezonu smagsvaru kategorijā, tas būtu ļoti forši,” atzina Usiks. “Tas noteikti būtu ļoti interesanti, bet nezinu, vai tas ir iespējams.”

Skaties WBSS pusfinālu cīņas HD tiešraidē bez reklāmām - tvplaypremium.lv!