Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Glovacka promouters: Briedis pauda gatavību revanšam, bet tas vēl neko nenozīmē

Rolands Eliņš

Glovacka promouters: Briedis pauda gatavību revanšam, bet tas vēl neko nenozīmē
Mairis Briedis. Foto: Dāvis Ūlands/F64

Polijas boksa kompānijas “KnockOut Promotions” vadītājs Andžejs Vasiļevskis sarunā ar portālu Sportacentrs.com norādīja, ka viņa klients Kšištofs Glovackis ļoti vēlētos tikt pie revanša iespējas pret Latvijas boksa zvaigzni Mairi Briedi un gatavību šādam notikumam nākotnē izteikusi arī Brieža komanda savā vēstulē WBO, tiesa, Vasiļevskis to raksturoja kā vārdus bez jebkāda praktiska pamatojuma.

Polijas bokseris Kšištofs Glovackis 15. jūnijā Rīgā piedzīvoja Maira Brieža izpildītu nokautu, kas sekoja abpusēji rupjiem noteikumu pārkāpumiem un acīmredzamām tiesneša kļūdām, radot pamatīgas diskusijas un pretrunību pasaules boksā. Glovackis nedēļas sākumā savā “Facebook” profilā publicēja ierakstu, kurā apsolīja no boksa vēl neaiziet un aicināja Briedi piekrist revanšam “boksā pēc noteikumiem”. Glovackis arī publiski izteica gatavību vēlreiz doties uz cīņu Rīgā, “ja vien tajā būs objektīvs tiesnesis”.

Brieža menedžeris Raimonds Zeps portālam Sportacentrs.com norādīja, ka no viņa puses pagaidām nekādi komentāri par Supersērijas pusfinālu vai potenciālo revanšu ar Glovacki pēc Supersērijas fināla netiks sniegti. Noprotams, ka tas saistāms ar Glovacka puses iesniegto protestu WBO, kas vēl līdz galam nav atrisināts, lai gan WBO nepārprotami ir nodevusi čempiona titulu Brieža īpašumā.

Glovacka promouters Andžejs Vasiļevskis tikmēr piekrita īsai intervijai portālam Sportacentrs.com, kurā arī viņš atteicās publiski iztirzāt, kas šobrīd notiek ar viņu iesniegto protestu un vai ir pieņemts kāds lēmums par Vasiļevska paša iepriekš piesaukto vēlmi iesūdzēt tiesā Latvijas Profesionālā boksa federāciju. Vasiļevskis toties norādīja, ka no Brieža pārstāvjiem nekādas ziņas par iespējamo revanšu nākotnē nav saņēmis pat diskusiju līmenī, bet gan redzējis šos vārdus pieminētus Brieža vēstulē WBO (kas, visticamāk, saistīta ar viņa iegūto pasaules čempiona titulu). Portālam Sportacentrs.com šī vēstule gan netika uzrādīta.

“No Brieža puses nav bijis nekā. Nekādu sarunu, nekādu diskusiju,” teica Vasiļevskis. “Bija tāda ļoti pieklājīgi uzrakstīta vēstule WBO, kur tiek pieminēta viņa gatavība aizstāvēt WBO titulu un aizstāvēt to arī pret Glovacki. Bet ziniet, ko tāda gatavība nozīmē boksā? Pilnīgi neko. Tam nav pilnīgi nekādas tālākas nozīmes, šādi vārdi nesniedz nekādas garantijas, tas pat nenozīmē solījumu vai apņemšanos, tāpēc uzskatu, ka no Brieža puses par iespējamo revanšu pagaidām vēl nekas nav runāts.”

“Par Glovacka paša vēlmi vēlreiz cīnīties pret Briedi – tas viņam tagad ir galvenais, par ko viņš domā,” teica Vasiļevskis. “Glovackim sports ir pirmajā vietā, viņš vienmēr vispirms vaicā par to un tikai tad par naudu. Par naudu jārunā man, un šajā ziņā sastrādāties ar Brieža komandu…”

Šeit “KnockOut Promotions” vadītājs atgādināja par Brieža karjeras sākumu, kad viņš bija ieradies uz treniņiem un vienu cīņu Polijā tieši šajā promouteru kompānijā. Par šo braucienu jau iepriekš vairākkārt tika rakstīts Polijas un Latvijas medijos, bet par to, kādēļ Briedis nepalika Polijā, iepriekš mūsu portālam tika norādīts iemesls, ka “nevienojās par finansiālajiem nosacījumiem”. Vasiļevskis tagad pēc Glovacka zaudējuma un notikumiem Rīgā iepriekš stāstīto papildināja.

“Briedis bija atbraucis pie mums, tika pie treniņiem, sparinga ar Vlodarčiku (bijušo pasaules čempionu) un vienas boksa cīņas, ko es pats viņam gandrīz vai nosponsorēju. Arī toreiz viņš bija gatavs palikt uz ilgākām saistībām, jau bijām izrunājušies un vienojušies, bet nākamajā dienā pēc cīņas – Briedis jau pirms brokastīm bija prom.” Uz konkretizējumu, vai tiešām Vasiļevskis uzskata, ka tobrīd bija panākta vienošanās, nevis tikai runāts par iespējām, promouters emocionāli atbildēja, ka bijusi tieši abpusēja vienošanās par nākotnes sadarbību. “Tā jau jums tur Latvijā liekas, ka Briedis savā policista uniformā jauki izskatās, taču patiesībā tā galīgi nav.”

Ņemot vērā, ka Vasiļevskis šajā stāstā piedāvāja nevis tikai viedokli, bet konkrētu notikumu atstāstu, tika vaicāts Brieža menedžerim Zepam to mūsu portālam apstiprināt vai noliegt, taču nākamajā dienā pēc jautājuma saņemšanas tika sniegta atbilde “bez komentāriem”.

Protams, vērts apšaubīt Vasiļevska objektivitāti šajā jautājumā un vecu notikumu izklāstā, turklāt Polijas medijiem par Briedi un cīņas tiesnesi viņš iepriekš izteicies vēl daudz aizvainojošāk. Tāpat arī “KnockOut Promotions” vadītājs vairs īpašu uzmanību nepievērs Supersērijas līguma punktam par honorāru neizpaušanu, sociālajos tīklos un intervijās neslēpjot, ka par uzvaru pusfinālā pienākas prēmija 600 tūkstošu dolāru apmērā.

Poļu boksa žurnālisti anonīmi tikmēr piedāvā mūsu portālam versiju, ka Vasiļevskim ir svarīgi publiski un skaļi iestāties par savu klientu Glovacki un pret Briedi, lai gluži vienkārši nezaudētu savu ietekmi vietējā tirgū. Poļu medijam “Bokser.org” Vasiļevskis gan izteicis šādus vārdus: “Daudz gadu laikā, strādājot ar ārzemju bokseriem un promouteriem, mans vārds kaut kādu nozīmi tomēr ir ieguvis, un esmu gatavs izmantot visu, ko vien varu, lai šīs cīņas iznākums tā netiktu atstāts.” Vasiļevskim netrūkst gan arī citu klientu, kuriem tagad pievērst uzmanību, - Macejs Suleckis nedēļas nogalē piedalījās WBO titulcīņā vidējā svarā, pārliecinoši zaudējot, bet pēc divām nedēļām Arturs Špilka Anglijā tiksies ar pazīstamo britu Dereku Čisoru.

Realitātē gan ir ļoti maza iespēja, ka cīņas iznākumu kāda iesaistītā puse (LPBF vai WBO, skaidras atbildes uz to, kurš īsti sankcionēja šo cīņu, mūsu portālam joprojām nevar/nevēlas nosaukt ne Vasiļevskis, ne Zeps) varētu mainīt vai atcelt, un sagaidāms, ka drīz protesta radītās formalitātes Briedim tiks atrisinātas un visu uzmanību varēs pievērst Supersērijas finālam pret Junieru Dortikosu.

Vai pēc Supersērijas fināla vēlētos redzēt Brieža un Glovacka otro tikšanos ringā?

  • 497

  • 188


  +6 [+] [-]

, 2019-07-04 14:10, pirms 5 mēnešiem
Eh, ka nevar pārdzīvot to zāģi, būtu kā vīri pārdzīvojuši, bet kurwas paliek kurwas. Anyway, Briedim patreiz svarīgākas lietas par ko domāt - fināla cīņa!

  +8 [+] [-]

, 2019-07-04 14:57, pirms 5 mēnešiem
Tak ,Jums pamuļķiem,Brieža komanda jau sen nesniedz komentārus!Baigais pārsteigums . Un tas stāstiņš,ka Briedis pirms brokastīm paņēma ņitku..droši ,ka ar mugureni pār plecu izleca pa viesnīcas balkonu un klusiņām aizlavījās prom,izsauca taksi un ar ecolines busu notinās uz lv...vesels kriminalnjiks gan jau sanāktu!Eliņ,tu tak esi pilnīgs Dolbajobs!!!

  +1 [+] [-]

, 2019-07-04 15:04, pirms 5 mēnešiem
“Bija tāda ļoti pieklājīgi uzrakstīta vēstule WBO, kur tiek pieminēta viņa gatavība aizstāvēt WBO titulu un aizstāvēt to arī pret Glovacki. Bet ziniet, ko tāda gatavība nozīmē boksā? Pilnīgi neko

Kā var solīt aizstāvēt titulu kurš vēl nemaz nav izcīnīts!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2019-07-04 15:09, pirms 5 mēnešiem
Poli, nomierinies! Un ej atpakaļ būdā...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +7 [+] [-]

, 2019-07-04 15:14, pirms 5 mēnešiem
Kāpēc autors turpina rakstīt par boksu, ja acīmredzami ir bijis konflikts ar Briedi un personīgās emocijas nav iespējams nodalīt no profesionāla darba?
Lai raksta par jebko citu, tik daudz sportaveidu un sportistu. Samaināties vietām ar to tenisa "speciālistu", iegūs gan sportacentrs, gan paši.

  +2 [+] [-]

, 2019-07-04 15:29, pirms 5 mēnešiem
Kā viedoklis atšķiras no "konkrētu notikumu atstāsta"?

  +5 [+] [-]

, 2019-07-04 15:40, pirms 5 mēnešiem
Manuprāt tas polis revanša cīņā atkal konkrēti dabūs bietē. Kur prikols un labums no tā? Būtu labāk izvēlējies sev līdzīgāku pretinieku, ne Mairi.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2019-07-04 16:36, pirms 5 mēnešiem
Netīrais glovackis... tādu, tik apzinātu un mērķtiecīgu sitienu pa pakausi, kādu viņš veica Briedim, citu bokseru cīņās vēl vajag pameklēt... un tagad te vēl smirdēs...

  +1 [+] [-]

, 2019-07-04 17:18, pirms 5 mēnešiem
janis_vaivods_5482736 rakstīja: “Bija tāda ļoti pieklājīgi uzrakstīta vēstule WBO, kur tiek pieminēta viņa gatavība aizstāvēt WBO titulu un aizstāvēt to arī pret Glovacki. Bet ziniet, ko tāda gatavība nozīmē boksā? Pilnīgi neko

Kā var solīt aizstāvēt titulu kurš vēl nemaz nav izcīnīts!
Nu pat ja ir izcīnīts, tak pasākumu regulē caur WBO, ne jau bokseris. Tā jau var līdz sirmam vecumam ringā klapēt visādus paša izvēlētus fuņus
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2019-07-04 18:16, pirms 5 mēnešiem
Protams, ka būs revanša cīņa, tā tak abām pusēm iespēja labi nopelnīt. Abi ir ieguvēji no visa šitā.

  +4 [+] [-]

, 2019-07-04 18:39, pirms 5 mēnešiem
Eliņ, aiziej ieveries atvilktnē
Tagad priekšā ir fināls un Briedis domā tikai par to. Loģiski, ka šobrīd pietiek ar pieklājīgu vēstuli, ja runā par nākotni. Revanšu droši vien uztaisīs, jo tā ir garantēta labi apmaksāta cīņa. Bet vēl ir jāuzvar Dortikoss un tikai tad var runāt par Glovacki. Uzdot tagad stulbus jautājumus un spekulētu būs vai nebūs, tas ir tirgus bābu līmenī. Lai gan Eliņš tam lieliski der.

Ko var dzīt par to nesākušos sadarbību ar poli. Uz šīs planētas laikam tikai Eliņš nezin, ka poļu piedāvātie nosacījumi toreiz bija pārāk nepieņemami un pat nekaunīgi, lai parakstītu ar viņiem līgumu.

  +2 [+] [-]

, 2019-07-04 18:41, pirms 5 mēnešiem
Banss rakstīja: Nu pat ja ir izcīnīts, tak pasākumu regulē caur WBO, ne jau bokseris. Tā jau var līdz sirmam vecumam ringā klapēt visādus paša izvēlētus fuņus
Tā gluži nebūs. Ir brīvprātīgās aizstāvēšanas, kad var vienoties jebkuru pretinieku no WBO Top 15, nevis paša izvēlētus bomžus, un ir arī obligātās, kad jācīnās ar Nr. 1.
Nu kaut kā tā.

  +2 [+] [-]

, 2019-07-04 19:09, pirms 5 mēnešiem
Tikmēr Briedim čempiona josta arī atsūtīta

     [+] [-]

, 2019-07-04 19:36, pirms 5 mēnešiem
janis_vaivods_5482736 rakstīja: Tikmēr Briedim čempiona josta arī atsūtīta
Namejs neredzēja jostu, tātad nav

  +2 [+] [-]

, 2019-07-04 19:47, pirms 5 mēnešiem
Nez, kādu viņi revanšu sagaidīs, ja vēlas iesūdzēt tiesā Latvijas boksa federāciju. Nez par ko. Izskatās, ka poļakiem kkāda nepareiza pieeja, ja vēlas kādu labvēlību saistībā ar revanšu. Tjipa tagad Briedi dr..ž visās instancēs, bet ja nekas nesanāks - a davaj revanšu!

     [+] [-]

, 2019-07-04 19:53, pirms 5 mēnešiem
dzintars_kants_105526614064137 rakstīja: Amizanti ka ABIEM shii cina varetu pavert durvis valaa uz miljonaaru parku, viss uz to iet, tads haips pat nedelam pec cinas nav bijis nekad Briezha cinas
Jā, protams. Tas gan.

     [+] [-]

, 2019-07-04 21:46, pirms 5 mēnešiem
Bludnij sin Masķera TAEKWONDO rakstīja: Jā, protams. Tas gan.
Ir tikai viens bet - ja visas jostas būs pie Dortikosa, bez jostām tā cīņa nevienam neinteresēs.

     [+] [-]

, 2019-07-04 21:57, pirms 5 mēnešiem
yankeezulu rakstīja: Ir tikai viens bet - ja visas jostas būs pie Dortikosa, bez jostām tā cīņa nevienam neinteresēs.
ja būs pie Maira jostas pēc fināla, tas pats variants...
ne jau ar Glovacki viņš naudu pelnīs. skaties plašāk.
p.s. zin kā ir tagad, ja Mairis zaudēs finālā, tad cīņa pret Glovacki reālāka...

     [+] [-]

, 2019-07-04 22:24, pirms 5 mēnešiem
Roland Eliņ, tu esi kā apvainojies bērnelis. Ka tik iepīt kaut kur Maira vārdu. Jo vairāk kontroversijas, jo labāk. Gļēvulīgs klauns, nevis vīrietis! Kā žurnālists arī ļoti švaks un ar šādu uzvedību nekad labāks arī nekļūsi. Nekod rokā, kas tevi baro!

  +1 [+] [-]

, 2019-07-04 22:40, pirms 5 mēnešiem
Za to Eliņam ir 25cm bicepss un drovoseka bārda

https://www.facebook.com/photo.php?...

  -1 [+] [-]

, 2019-07-05 00:01, pirms 5 mēnešiem
jaunaisjaunais rakstīja: Za to Eliņam ir 25cm bicepss un drovoseka bārda

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2835172323192098&set=ecnf.100000980741928&type=3&theater
Teliņš nevis eliņš.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-05 01:08, pirms 5 mēnešiem
Cik var pārpublicēt poļu čīkstēšanu, josta ir saņemta, jāskatās uz finālu. Ja kaut ko vēl gribat par iepriekšējo cīņu, tad varējāt ielikt, ka josta fiziskā veidā ir nonākusi pie Brieža vai arī poļu iesnieguma rezultātu, kad tāds būs, ja būs.

     [+] [-]

, 2019-07-05 10:38, pirms 5 mēnešiem
Sportacentra nepatika pret Briedi nemazinās un negatīvi raksti turpina parādīties. Diezgan lēti no ''cienijama'' sporta portāla.