Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase:0

"Wizards" līderis Bīls: "Būtu naivs, ja, dzirdot ziņas, nedomātu par iespēju tikt aizmainītam"

Bredlijs Bīls. Foto: AFP/Scanpix

NBA kluba Vašingtonas „Wizards” šīs sezonas līderis Bredlijs Bīls intervijā ESPN atzina, ka ir dzirdējis par sava vārda piesaukšanu maiņu darījumu baumās un ka uztver to kā cieņas izrādīšanu sev un savai vērtībai.

Bredlijs Bīls, viens no šīs NBA sezonas rezultatīvākajiem spēlētājiem, iepriekšējā nedēļā tika piesaukts kā kandidāts uz nokļūšanu Bruklinas „Nets” sastāvā. Ņujorkas medijs „Daily News” vēstīja, ka Bruklinas kluba vadība esot spriedusi par to, vai mēģināt iegūt Bīlu sastāvā un censties iespēlēt viņu kopā ar Kairiju Ērvingu un Kevinu Durentu.

„Tā nav pirmā reize, kad dzirdu šādas runas,” sacīja Bīls. „Tas ir interesanti. Es to uztveru kā cieņas izrādīšanu, proti, ka esmu paveicis labu darbu un citi spēlētāji vēlas spēlēt kopā ar mani.”

„Dzirdēt, ka Durents un Ērvings vēlas tevi savā komandā, ziniet, tā ir lieliska sajūta,” turpināja Bīls. „Taču tajā pašā laikā nezini, kā tas būtu realitātē un cik viegli to būtu nokārtot. Turklāt es Vašingtonā esmu atstājis savas saknes, esmu veltījis sevi šai sabiedrībai un pilsētai. Man šeit patīk, un būtu lieliski zināt, ka varu izcīnīt uzvaras šeit, nevis pārcelties uz citu komandu.”

„Taču es būtu naivs, ja teiktu, ka nedomāju par šādu iespēju reizēs, kad dzirdu to piesauktu ziņās,” atzina Bīls.
Bīls gan uzsvēra, ka šobrīd viņa galvenā vēlme ir atkal spēlēt kopā ar Džonu Volu, „Wizards” saspēles vadītāju, kurš nav spēlējis jau kopš 2018. gada decembra smagas traumas dēļ. Viņa atgriešanās bija plānota nākamajā sezonā, taču pandēmijas dēļ apturētā sezona var sarūpēt viņam iespēju doties laukumā jau šovasar.

Dāvja Bertāna komandas biedram Bīlam arī tika vaicāts, ko viņš domā par Deimiena Lilarda komentāriem par viņa nevēlēšanos atgriezties laukumā, ja komandai netiks dota reāla iespēja cīnīties par izslēgšanas spēlēm. Bīls piekrita, ka to tikpat labi var attiecināt arī uz viņu pašu, turklāt Bīls uzsvēra, ka tā droši vien būtu komandas vadības nostāja – paturēt viņu malā nesvarīgās spēlēs un neriskēt ar savainojuma iespēju.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...