Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

"Clippers" īpašnieks no Doulena par 400 miljoniem nopērk arēnu Losandželosā

Rolands Eliņš

"Clippers" īpašnieks no Doulena par 400 miljoniem nopērk arēnu Losandželosā
Stīvs Balmers. Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

NBA kluba Losandželosas „Clippers” īpašnieks Stīvs Balmers iegādājies „Forum” arēnu Kalifornijā, tiekot galā ar savu lielāko šķērsli, lai šajā Losandželosas piepilsētā varētu būvēt jaunu arēnu savai NBA komandai. Balmers par „Forum” arēnu „Madison Square Garden Company”, kas pieder Ņujorkas „Knicks” īpašniekam Džeimsam Doulenam, samaksās 400 miljonus dolāru.

Viens no pasaules bagātākajiem cilvēkiem Stīvs Balmers plāno uzbūvēt jaunu mājas arēnu „Clippers” komandai. Šī arēna ieplānota Losandželosas piepilsētā Inglvudā, kurā nesen jau uzbūvēts „SoFi Stadium”, kas būs mājvieta NFL klubiem „Rams” un „Chargers”.

Par Balmera plāniem jau iepriekš protestēja „Knicks” īpašnieks Džeimss Doulens, kura vadītais uzņēmums „Madison Square Garden Company” bija sācis juridisku strīdu ar Balmeru un pilsētas domi. Proti, Doulena uzņēmumam šajā pilsētā pieder mūzikas pasākumu arēna „Forum”, un Doulens norādīja, ka pilsētas dome bija devusi solījumus nepieļaut konkurējošas arēnas būvēšanu, kā arī maldinājusi viņu par zemes pārdošanas nolūkiem.

Balmers šo strīdu atrisinājis ar 400 miljonu dolāru palīdzību. „Clippers” oficiāli paziņojusi, ka panākta vienošanās par „Forum” arēnas iegādāšanos, attiecīgi vairs nav būtisku šķēršļu tās jaunās mājvietas būvniecībai. „Forum” turpinās funkcionēt kā mūzikas pasākumu norises vieta.

Darījums vēl nav oficiāli apstiprināts, tam ir dažādi papildu nosacījumi, bet tiek plānots, ka tas tiks nokārtots līdz jūnijam.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...

  +1 [+] [-]

, 2020-03-25 10:08, pirms 5 dienām
"Doulens norādīja, ka pilsētas dome bija devusi solījumus nepieļaut konkurējošas arēnas būvēšanu"

Es arī gribētu tādus solījumus no valdības, ka nākotnē nebūs konkurentu manam uzņēmumam.

  +1 [+] [-]

, 2020-03-25 10:19, pirms 5 dienām
ASV bagātie jau sen dzīvo Sociālismā, bet nabagiem ir jādzīvo Kapitālismā!

     [+] [-]

, 2020-03-25 10:30, pirms 5 dienām
oxa rakstīja: ASV bagātie jau sen dzīvo Sociālismā, bet nabagiem ir jādzīvo Kapitālismā!
Ui taisnība...dzīve augstākajam slānim ir pilnīgi cita..oficiāli nokārto 400 ļimaki pārpirkšanu, bet būtība nemainās..