Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Kjūbans: "Biju satriekts, kad "Knicks" piekrita Porziņģa aizmainīšanai"

Rolands Eliņš

Kjūbans: "Biju satriekts, kad "Knicks" piekrita Porziņģa aizmainīšanai"
Kristaps Porziņģis un Marks Kjūbans. Foto: FOX Sports Southwest

NBA kluba Dalasas „Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans intervijā radio kanālam WFAN pastāstīja par to, kā pirms gada izdevās iegūt sastāvā latviešu basketbolistu Kristapu Porziņģi un cik ļoti viņš bijis pārsteigts par Ņujorkas „Knicks” piedāvājumu.

„Vai es biju satriekts, ka „Knicks” piekrita cenai par Porziņģa darījumu? Ļoti,” teica Marks Kjūbans. „Tā šajā līgā mēdz notikt. Līdzīgi bija arī ar Džeimsa Hārdena darījumu. Hārdens savulaik tika aizmainīts no Oklahomsitijas uz Hjūstonu, un es varēju tikai vaicāt, sasodīts, kāpēc mums neviens pat neizteica piedāvājumu? Ar mums toreiz neviens pat nerunāja. Ar nevienu citu klubu netika runāts. Tika veikts viens telefona zvans, un „Rockets” atbildēja pozitīvi. Porziņģa darījums bija mūsu darījums ar vienu telefona zvanu.”

Kjūbans norādīja, ka Porziņģa darījumā iekļautie Dalasas spēlētāji tika darīti zināmi „Knicks” komandai jau iepriekš. Tas esot visnotaļ ierasts process, kurā klubi apmainās ar informāciju par to, kurus spēlētājus būtu gatavi aizmainīt. Par Porziņģi arī bija izteikts šāds piedāvājums, un Kjūbans izteicās, ka vienā brīdī „Knicks” vienkārši mainīja savu nostāju par latviešu basketbolista, kas iepriekš tika iecerēts kā „Knicks” nākotnes zvaigzne, aizmainīšanu.

„Klubu ģenerālmenedžeri savā starpā runā visu laiku,” paskaidroja Kjūbans. „Tādas sarunas kā „mēs esam gatavi jums atdot viņu un viņu, ja vien jūs kādreiz vēlaties aizmainīt savu zvaigzni” notiek visu laiku. Viņi visu laiku atbildēja „Nē, mēs negrasāmies atdot Porziņģi”, līdz vienā dienā atbilde mainījās.”

„Knicks” prezidents Stīvs Milzs, kurš piedalījās šīs maiņas noorganizēšanā, šobrīd ir atlaists. Viņš iepriekš publiski apgalvojis, ka Porziņģis pāris stundas pirms oficiālā maiņas darījuma pieprasījis aizmainīšanu no Ņujorkas.
Miljardieris Kjūbans šodien licis par sevi runāt arī politikas kontekstā – viņš intervijā „Fox News” asi kritizēja ASV prezidenta Donalda Trampa piekopto politiku pandēmijas laikā un apsūdzēja viņu „žēlabainībā”, kā arī Porziņģa komandas īpašnieks neizslēdza iespēju, ka pats varētu piedalīties nākamajās ASV prezidenta vēlēšanās. Tās paredzētas šoruden.

Izmantotie resursi:
https://dailyknicks.com/2020/05/20/...

     [+] [-]

, 2020-05-21 16:31, pirms 2 nedēļām
Fox news ēterā nemaz nav atļauts neko pozitīvu par Trampu teikt.

     [+] [-]

, 2020-05-21 18:24, pirms 2 nedēļām
9one rakstīja: Fox news ēterā nemaz nav atļauts neko pozitīvu par Trampu teikt.
Fox & Friends eeteraa reti kad tiek pausts kaut kas negatiivs par Trampu, taa kaa noshaavi pilnigi garaam.

     [+] [-]

, 2020-05-21 18:38, pirms 2 nedēļām
kurš gan nebūtu pārsteigts ja tik augsta līmeņa spēlētāju atdod par vienu aliņu un riekstu paciņu.

  +1 [+] [-]

, 2020-05-21 18:57, pirms 2 nedēļām
Kjubans nekandidēs vēlēšanās šogad. To viņš darīs pēc 4 gadiem. Nav vairs laika sarīkot kaut cik sakarīgu kampaņu + gan republikāņiem, gan demokrātiem ir savs kandidāts.

     [+] [-]

, 2020-05-21 18:59, pirms 2 nedēļām
nav_svarigi_1772803346170675 rakstīja: Kjubans nekandidēs vēlēšanās šogad. To viņš darīs pēc 4 gadiem. Nav vairs laika sarīkot kaut cik sakarīgu kampaņu + gan republikāņiem, gan demokrātiem ir savs kandidāts.
Viņš jau var kandidēt, kā neatkarīgais kandidāts, bet tad izredzes uzvarēt vienlīdzīgas nullei.

     [+] [-]

, 2020-05-21 19:53, pirms 2 nedēļām
hoppitt rakstīja: Fox & Friends eeteraa reti kad tiek pausts kaut kas negatiivs par Trampu, taa kaa noshaavi pilnigi garaam.
Rekur Kjubans kritizē un tādu interviju tur pirms vēlēšanām parādās arvien vairāk.

     [+] [-]

, 2020-05-22 00:10, pirms nedēļas
... kā arī Porziņğa komandas īpašnieks neizslēdza iespēju...

Autor, tad kurš ir īpašnieks - KP vai tomēr Kjubans?

     [+] [-]

, 2020-05-22 00:40, pirms nedēļas
raiversons rakstīja: ... kā arī Porziņğa komandas īpašnieks neizslēdza iespēju...

Autor, tad kurš ir īpašnieks KP vai tomēr Kjubans?
Man šķiet tur nav par ko piesieties. Porziņga komandas - Porziņģa pārstāvētās komandas īpašnieks. Izlaists vārds pārstāvētās.

     [+] [-]

, 2020-05-22 04:40, pirms nedēļas
piters_kvils_5491377 rakstīja: Man šķiet tur nav par ko piesieties. Porziņga komandas - Porziņģa pārstāvētās komandas īpašnieks. Izlaists vārds pārstāvētās.
Tas vārds tur maina lietas būtību.