Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Sezonas atsākšanas gadījumā NBA plāno saīsināt treniņnometnes līdz 2-3 nedēļām

Andrejs Siliņš

Sezonas atsākšanas gadījumā NBA plāno saīsināt treniņnometnes līdz 2-3 nedēļām
Dalasas "Mavericks" treniņcentrs. Foto: AFP / Scanpix

Ja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezona tiks atsākta, ļoti iespējams sākotnēji plānotā mēnesi ilgā treniņnometnes laika vietā komandām tiks dotas divas trīs nedēļas, lai sagatavotos spēlēšanai.

Sākotnēji bija paredzēts, ka sezonas atsākšanas gadījumā komandām tiks dotas četras vai piecas nedēļas laika, lai sagatavotos. Tomēr "The Athletic" basketbola žurnālists Sems Emiks vēstī, ka šobrīd jau tiekot piedāvāts krietni īsāks laiks - divas trīs nedēļas, pēc kā sekotu spēļu atsākšanās.

Jau šobrīd štatos, kuros to pieļauj pieņemtie pandēmijas laika noteikumi, tiek atvērtas treniņu zāles, līdz ar to atsevišķu komandu spēlētājiem jau ir iespēja darboties individuāli. NBA vēlas, lai tajā brīdī, kad jāizsludina treniņnometņu sākšanās, komandas uzreiz varētu ķerties pie komandu treniņiem, bet individuālā spēlētāju sagatavošana jau būtu pabeigta.

Ja sezona tika izspēlēta vienā lokācijā, kā tas visticamāk arī būs, tad spēlētāji sagaida, ka tiks dota atļauja uz konkrēto vietu ņemt līdzi arī savas ģimenes.

Izmantotie resursi:
https://theathletic.com/

  +1 [+] [-]

, 2020-05-17 17:53, pirms 2 nedēļām
Ka tikai šāds lēmums nebeidzas ar traumu vilni un ļoti neskatāmu basketu

     [+] [-]

, 2020-05-17 19:10, pirms 2 nedēļām
Tie, kuri individuāli neko nedara šajā laikā, varētu notraumēties. Ja esi profesionālis, tad sevi būtu jāuztur formā, vēl jo vairāk tāpēc, ka algu taču saņem.

  -2 [+] [-]

, 2020-05-17 21:05, pirms 2 nedēļām
@AndreijsSilins murgo kā dzeltenais sporta žurnālists. Nu ticiet man, ka NBA sezona neatsāksies dēl pandēmijas otrā viļnā štatos kamēr Trumps izturēsies, ka presidents idiots, kurš ir gatavs Amerikāņu dzīvības upurēt sporta industrijas atdzīvināšanas un peļņas ieguves vārdā + Novembra vēlešanas ietekmē.