Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase:0

"Knicks" īpašnieks noraida bažas, ka viņa uzvedība atbaidīs brīvos aģentus

Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Džeimss Doulens (no labās). Foto: Reuters/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Ņujorkas "Knicks" īpašnieks Džeimss Doulens atklāja, ka fanam, kurš pēc spēles teica, lai viņš pārdod komandu, ir liegta ieeja "Madison Square Garden". Doulens uzskata, ka video uzņemts, lai to pēc tam pārdotu un gūtu peļņu, notikušo salīdzinot ar slazda izlikšanu.

"Aizliegums ierasties uz mūsu spēlēm tika pieņemts pēc tam, kad uzzinājām, ka tas viss bija saplānots. Viņi mani stalkoja. "Madison Square Garden" tā darīt nedrīkst. Nedrīksti sagaidīt kluba īpašnieku un tad viņam uzbrukt. Šie puiši visu bija izplānojuši – uzņemt video un tad to pārdot "TMZ"," pieņemto lēmumu skaidroja Doulens.

Minētajā incidentā Doluens devās ārā no arēnas, kad viens no līdzjutējiem, kurš atradās savā sēdvietā, iekliedzās, lai Doulens pārdodot komandu. Īpašnieks to sadzirdēja, piegāja tuvāk un iesaistījās nelielā vārdu apmaiņā, kuru noslēdza ar novēlējumu, ka fanam turpmāk visas spēles būs jāvēro televīzijā. Līdz ar to skaidri saprotams, ka lēmums par aizliegumu atgriezties "MSG" tika pieņemts jau tobrīd, nevis pēc notikušā izmeklēšanas.

Doulens gan radio ēterā stāstīja, ka sākotnējais plāns bija uzaicinātu fanu uz nākamo spēli un ļaut viņam satikties ar komandu, lai nodemonstrētu, ka "Knicks" dodas pareizajā virzienā. Tomēr šāda iespēja tika atmesta, kad Doulens uzzinājis, ka notikušais bijis izplānots.

"No tā, ko esmu dzirdējis, varu pastāstīt, ka mums saistībā ar brīvajiem aģentiem būs ļoti laba vasara," atbildot uz jautājumu, vai viņa darbības neatbaidīs potenciālās zvaigznes, teica Doulens, kurš piebilda, ka konkrētus uzvārdus atklāt viņam neļauj NBA noteikumi. "Nē, negrasos pārdot komandu, negrasos nekur atkāpties," pauda "Knicks" īpašnieks, kuram šāda veida skandāli ir ikdiena.

Pēc notikušā malā nav palikusi laikraksta "New York Daily News" vadība, kurai jau sen ir saspīlētas attiecības ar Doulenu. Problēmas aizgājušas tiktāl, ka žurnālistiem bieži vien liegta pieeja "Knicks" un ir bijuši aizliegumi ierasties uz preses konferencēm, lai nevarētu uzdot neērtus jautājumus.

Izmantotie resursi:
Dolan says banned Knicks fan set up an 'ambush'

  +1 [+] [-]

, 2019-03-13 11:57, pirms gada
Vecīts melo par to sākotnējo plānu uzaicināt to fanu uz nākamo spēli. Fans tika izmests uzreiz

     [+] [-]

, 2019-03-13 11:58, pirms gada
Protams ja vińš būtu tā darījis tad vińa reputācija augtu

  +1 [+] [-]

, 2019-03-13 12:19, pirms gada
Protams,ka neatbaidīs brīvos aģentus,jo viņi jau sen zin kāds zābaks ir Dolans