Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

"Nets" ĢM: "Maiņas neveicām, jo vēlamies turpināt savu ilgtermiņa stratēģiju"

Rolands Eliņš

"Nets" ĢM: "Maiņas neveicām, jo vēlamies turpināt savu ilgtermiņa stratēģiju"
Šons Markss. Foto: AP/Scanpix

Sarunā ar „NY Post” NBA kluba Bruklinas „Nets” ģenerālmenedžeris Šons Markss paskaidroja, kādēļ nolemts neveikt spēlētāju maiņas, ar kurām uzlabotu savas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs. Markss izteicās, ka svarīgi ir turpināt piepildīt savus ilgtermiņa plānus un viņš par pareizu uzskata pašreiz uzņemto virzienu.

Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas „Nets” par spīti daudzajām traumām spējusi pakāpties uz sesto vietu Austrumu konferencē, kuru ieņem vēl šobrīd un gluži reāli tēmē uz pirmajām izslēgšanas spēlēm kopš 2015. gada. Taču maiņu darījumu pēdējās dienās „Nets” ģenerālmenedžeris Šons Markss veica tikai vienu maiņu, iegūstot un uzreiz atlaižot centra spēlētāju Gregu Monro. Šis darījums ļāva Bruklinai no Toronto iegūt otrās kārtas drafta izvēli, bet izredzes šīs sezonas sakarā nevairoja.

„Plāns vienmēr ir bijis tāds, ka mēs attīstīsimies pamazām,” sacīja Markss. „Dažās situācijās ir vērts pagriezties un veikt korekcijas savos plānos, taču mūsu ilgtermiņa mērķis ir tāds, lai mēs varētu sūtīt laukumā stabilu un noturamu komandu, kas var cīnīties par uzvaru katrā mačā. Tas ir mūsu mērķis, un tas ir sasniedzams ar pašiem spēlētājiem priekšgalā.”

„Mūsu puiši ir paveikuši lielisku darbu, tāpat ļoti labi pastrādājis arī treneru kolektīvs,” turpināja Markss. „Mēs turpināsim sistemātiski strādāt un pieturēties pie savas stratēģijas. Protams, dažreiz mēs nedaudz novirzīsimies no kursa, taču ceru, ka kluba attīstībā nepārleksim vairākiem pakāpieniem reizē, tas nav galvenais mērķis. Vēlamies izveidot spēcīgu komandu ar labiem pamatiem.”

Marksa piesauktā stratēģija pamatīgi atšķiras no šobrīd NBA valdošās noskaņas, klubiem bieži vien atklāti izdarot uzsvaru uz brīvo aģentu tirgu, proti, ar cerībām vienā vasarā pilnībā pārveidot savu komandu ar kādas superzvaigznes piesaisti. Markss tikmēr piesauc savas nākotnes cerības ar „Nets” komandu, kuras sastāvā ir Keriss Leverts, Džareds Alens un Spensers Dinvidijs. Tas izpaudās arī D`Andželo Rasela sakarā, jo lielisku sezonu aizvadošais aizsargs, kuram vasarā beigsies līgums, tā īsti transfēra baumās pat nepavīdēja.

„Mēs, protams, esam ļoti lepni par to darbu, ko ir paveicis treneris Kenijs Etkinsons mūsu jauno spēlētāju sakarā,” turpināja Markss. „Mēs vēlamies redzēt šī darba galarezultātu, vēlamies redzēt, cik tālu mūsu jaunie puiši attīstīties.”

Intervijā tika piesaukti arī iepriekš neoficiāli izskanējušie „Nets” vasaras mērķi – Kristaps Porziņģis un Tobaiass Heriss, un „NY Post” vēsta, ka Bruklinas klubs par spīti šo abu spēlētāju nonākšanai jaunā komandā tāpat varēs mēģināt piedāvāt viņiem līgumus.

„Protams, šobrīd es neizteikšu nekādus komentārus par konkrētiem spēlētājiem,” teica Markss. „Taču tāds ir šis bizness. Situācija vienmēr mainās, un mums ir jāprot novērtēt jauno situāciju un vaicāt – ko mēs tagad varam darīt? Un šajā ziņā mūsu komanda, manuprāt, paveikusi lielisku darbu.”

Taču reizē arī Markss atzina, ka jāpaliek ar kājām pie zemes: "Līdz šim neesmu tā īsti runājis par play-off sasniegšanu, taču ejam pareizajā virzienā. Bet tāpat arī vēlos atkārtot trenera Atkinsona vārdus, proti, mums vēl tāls ceļš ejams. Vēl neko neesam sasnieguši. Tādai ir jābūt mūsu mentalitātei, un mūsu spēlētājiem tāda ir. Viņi vēlas pierādīt, ka cilvēki kļūdās savā viedoklī par viņiem. Protams, mums patīk pašlaik notiekošais un uzņemtā trajektorija, taču mēs esam pieticīgi un labi saprotam, ka viss var ātri mainīties."

Izmantotie resursi:
https://nypost.com/2019/02/09/nets-...

  +5 [+] [-]

, 2019-02-09 21:52, pirms pusgada
Super ka no bezcerigas komandas vinji tik nemanami ir kljuvusi par ljoti patikamu komandu ar tik tikamu speli

  +3 [+] [-]

, 2019-02-09 22:00, pirms pusgada
lūk ko nozīmē kad ir normāli cilvēki pie stūres , nevis kā āksti no blakus rajona ar savu miskasti

  +1 [+] [-]

, 2019-02-09 22:44, pirms pusgada
Bet ja naudas pelnīšanu arī uztver kā sportu, āksti no blakus rajona pēkšņi izrādās līgas čempioni.

     [+] [-]

, 2019-02-09 23:02, pirms pusgada
arriba rakstīja: Bet ja naudas pelnīšanu arī uztver kā sportu, āksti no blakus rajona pēkšņi izrādās līgas čempioni.
Nu Nets jau atpaliekot tikai par 1,7 miljardu. Kas tad tas ir?

     [+] [-]

, 2019-02-10 00:30, pirms pusgada
LA-BOS antifans rakstīja: Nu Nets jau atpaliekot tikai par 1,7 miljardu. Kas tad tas ir?
Tikai... Tikai... Tu esi garīgi atpalicis?

     [+] [-]

, 2019-02-10 00:45, pirms pusgada
Grizzly rakstīja: Tikai... Tikai... Tu esi garīgi atpalicis?
Nez kādēļ teikuma galā bija smaidiņš.....

Un ne Forbes, ne SC nepaskaidroja sīkāk kas ir domāts ar kluba vērtību. Ja arēnu skaita kluba īpašumā, tad pilnīgi cits stāsts.

     [+] [-]

, 2019-02-10 05:53, pirms pusgada
Gadījumā arēnas nav uz īri...? Madison Square garden taçu spēlē gan rangers gan knicks, gan minor komandas... Tur vairāk par klubu kā biznesu bija runa un nyk ar marketingu un merçu viss kārtībā, plus biletes kosmoss... Kkā ñūorlīnā 2k par bileti iespējams neprasa...

     [+] [-]

, 2019-02-10 07:01, pirms pusgada
henrijz rakstīja: Gadījumā arēnas nav uz īri...? Madison Square garden taçu spēlē gan rangers gan knicks, gan minor komandas... Tur vairāk par klubu kā biznesu bija runa un nyk ar marketingu un merçu viss kārtībā, plus biletes kosmoss... Kkā ñūorlīnā 2k par bileti iespējams neprasa...
NY prasa vidēji 130$ (Forbes dati). Tas vispār ir 2,5 miljoni sezonā.

Un vot redzi, ka nav gan uz īri. MSG taču pieder Dolanam. Tāpēc arī jautājums.