Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase:0

NBA play-off netikušās komandas varētu septembrī pulcēties Čikāgā

Ulvis Brože @UlvisBrozhe

NBA play-off netikušās komandas varētu septembrī pulcēties Čikāgā
Stefens Karijs. Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas sezona jūlija beigās atsāksies Disnejlendā, kas atrodas Floridas štatā. Piedalīsies 22 komandas, bet tiek izskatīta iespēja, kas dotu pārējām astoņām vienībām septembrī sapulcēties Čikāgā.

Sezonas turpinājumā piedalīsies 22 komandas – visas, kas atrodas play-off pozīcijās, plus vienības, kas no play-off zonas atpaliek par ne vairāk kā sešu uzvaru tiesu. Tādējādi Austrumu konference būs pārstāvēta ar deviņām komandām, bet no rietumiem uzaicinātas 13 vienības. Katra no tām aizvadīs astoņas regulārā čempionāta spēles, kam sekos play-off sērijas.

Jau iepriekš izskanēja versija, ka uz Disnejlendas burbuli neuzaicinātās komandas varētu pulcēties citur un aizvadīt savas spēles. Tagad ideja ieguvusi pavisam reālas aprises – tiek izskatīta iespēja, ka tās varētu pulcēties Čikāgā, un spēles varētu sākties septembrī. Astoņas komandas, kas varētu pulcēties Čikāgā, ir: Goldensteitas "Warriors", Klīvlendas "Cavaliers", Minesotas "Timberwolves", Atlantas "Hawks", Detroitas "Pistons", Ņujorkas "Knicks", Šarlotes "Hornets" un Čikāgas "Bulls".

Šāds plāns dotu iespēju vienībām aizvadīt nelielas treniņnometnes, kam sekotu spēles. Tas tiek darīts, ņemot vērā lielo pauzi starp sezonas apturēšanu un nākamās sezonas sākumu – spēles tika apturētas marta vidū, kad saslima Jūtas "Jazz" centrs Rudī Gobērs, un plānots, ka nākamā sezona varētu sākties novembrī. Ja netiktu īstenots Čikāgas plāns, komandām būtu deviņu mēnešu pauze.

Konkrētas detaļas vēl tiek apspriestas, bet spēļu formāts varētu atgādināt Vasaras līgu. Tiesa, ir komandas, kas nav sajūsmā par ideju, priekšroku dodot treniņu un spēļu aizvadīšanai savās pilsētās, nevis vēl viena burbuļa izveidošanai. Taču nav zināms, vai tas būs iespējams. Šī plāna izmaksas tiktu vienlīdzīgi sadalītas starp visām 30 NBA komandām.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...