Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2929, Did:0, useCase: 0
Voins: "Sieviešu valstsvienība ir labākā sporta spēļu komanda Latvijā"
Voins: "Sieviešu valstsvienība ir labākā sporta spēļu komanda Latvijā"
33
Neuzvaramā Spānija izveido pirmo dinastiju 28 gadu laikā, Latvija vienpadsmitā
Neuzvaramā Spānija izveido pirmo dinastiju 28 gadu laikā, Latvija vienpadsmitā
5
Serbija neatstāj cerības Lielbritānijai un izcīna bronzu savās mājās
Serbija neatstāj cerības Lielbritānijai un izcīna bronzu savās mājās
Spēka rangi basketbolā: izklaide vai realitāte?
Spēka rangi basketbolā: izklaide vai realitāte?
4
<i>Déjà vu</i>: vai Spānija finālā ceturto reizi pieveiks Franciju?
Déjà vu: vai Spānija finālā ceturto reizi pieveiks Franciju?
1

"Aldaris" Eurobasket 2019 eksperts – lietotājs balkons

Sportacentrs.com sadarbībā ar Aldaris piedāvāja prognožu konkursu, kas veltīts 2019. gada Eiropas čempionātam basketbolā sievietēm. Atbildot uz 35 prognožu jautājumiem, zinošākais izrādījās lietotājs balkons. Apsveicam!
2

"CIRCLE K" Eurobasket 2019 prognožu spēlē uzvar lietotājs arnis30

Ar Spānijas komandas triumfu noslēdzies Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm, bet Sportacentrs.com un CIRCLE K piedāvātajā prognožu konkursā, kas tika veltīts šim turnīram, labākais izrādījies lietotājs arnis30. Apsveicam!
Silvija Domingesa. Foto: FIBA
2

Dabovičas nesportiskā piezīme izjauc Serbijas atspēlēšanos, Spānija finālā

Spānijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 6. jūlijā, Belgradā uzvarēja Serbiju ar 71:66 un atgriezās finālā, kur, tāpat kā 2013. un 2017. gadā, spēlēs pret Franciju.
Marina Žohanesa: 20 punkti Eiropas čempionāta pusfinālā. Foto: FIBA

Žohanesa izdemolē britu aizsardzību, Francijai ceturtais fināls pēc kārtas

Francijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 6. jūlijā, Belgradā uzvarēja Lielbritāniju ar 63:56 un ceturto reizi pēc kārtas sasniedza Eiropas čempionāta finālu.
Zviedrijas basketbolistes. Foto: FIBA
15

Zviedrija līksmo, Krievija 10 gadus bez globālajiem turnīriem

Zviedrijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 6. jūlijā, Belgradā uzvarēja Krieviju ar 57:52 un pirmo reizi vēsturē izcīnīja ceļazīmi uz Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru. Krievietes nekvalificējās globālajiem turnīriem ceturto reizi pēc kārtas.
Enna Voutersa, Kima Mestdaga un Emma Mēsemana. Foto: FIBA

Alemāna un Kima Mestdaga nosargā Beļģijas sapni par Tokiju

Beļģijas sieviešu basketbola valstsvienība sestdien, 6. jūlijā, Belgradā uzvarēja Ungāriju ar 72:56. Panākums nodrošināja komandai "Top 6" finišu un ceļazīmi uz Tokijas spēļu kvalifikācijas turnīru 2020. gada februārī.
Latvijas tiesnesis Mārtiņš Kozlovskis un Serbijas spēlētāja Saša Čado. Foto: FIBA
2

Vai Beļģija un Krievija ielēks aizejošajā vilcienā? Kas spēlēs finālā?

Sestdien, 6. jūlijā, Eiropas čempionātā basketbolā sievietēm notiks pusfināli un divas spēles par pēdējām divām ceļazīmēm uz Tokijas spēļu kvalifikācijas turnīru. Plkst. 13:30 Beļģija-Ungārija, 16:00 Krievija-Zviedrija, 19:00 Francija-Lielbritānija, 21:30 Spānija-Serbija.
Arēnas tribīnes Eiropas čempionāta laikā. Foto: FIBA
6

Nešķirotie atkritumi un Eiropas čempionāts

Eiropas čempionātā basketbolā sievietēm Rīgā strādāja vairāk nekā 100 mediju profesionāļu – žurnālisti, fotogrāfi, operatori, TV un radio komentētāji. Tāds cilvēku skaits patērē daudz resursu un atstāj daudz sadzīves atkritumu. Latvijas atkritumu pārstrādes sistēma tam nebija gatava.
Valdis Voins. Foto: Oksana Džadana/F64
42

Voins: "No mūsu puses izdarījām visu, lai Šteinberga spēlētu Eiropas čempionātā"

2019. gada Eiropas sieviešu basketbola čempionāta astoņas labākās komandas ceturtdien Belgradā aizvada ceturtdaļfināla spēles, bet Latvijas valstsvienībai sezona beidzās trešdien vakarā. Vasaras darba cikla noslēguma pasākumā Latvijas Basketbola savienības vadība pateicās treneru kolektīvam un spēlētājām par ieguldīto darbu, pārrunāja veiksmes un neveiksmes, kā arī runāja par nākotni. Eiropas čempionāta pēcgarša, izdarītais un vēl darāmais – savienības mājaslapā notikušo komentē LBS prezidents Valdis Voins.
Maja Miļkoviča. Foto: FIBA
6

Serbija ieslēdz "Karija režīmu" un nomētā Zviedriju

Serbijas basketbolistes ceturtdien, 4. jūlijā, Belgradas arēnā sagrāva Zviedriju ar 87:49 un iesoļoja Eiropas čempionāta pusfinālā. Sestdienas spēļu pāri: Spānija-Serbija, Francija-Lielbritānija. OS kvalifikācija: Krievija-Zviedrija, Beļģija-Ungārija.