Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2929, Did:0, useCase: 0

Video: Dikaioulaku: "Es esmu šokā"

Nauris Mackevičs
Nauris Mackevičs
Latvijas sieviešu basketbola izlase Eiropas basketbola čempionātu iesākušas ar neveiksmi pret Lielbritāniju. Pēc spēles komentārus sniedza komandas basketbolistes Elīna Dikaioulaku, Paula Strautmane, kā arī galvenais treneris Mārtiņš Zībarts.
Vērtējums: +2

  +7 [+] [-]

, 2019-06-27 21:38, pirms 3 nedēļām
Elīnai 17pt 11 rebi 7 ass, tāpēc var saprast viņas asaras acīs.. Darīja ko varēja, bet viss jau bija sačakarēts diemžēl.
Cerams būs labi, cerams tiks no grupas ārā!!!

  +6 [+] [-]

, 2019-06-27 21:40, pirms 3 nedēļām
Visu cieņu, Elīnas intervijas laikā, pašam asara saskrēja, cik žēl.

  +3 [+] [-]

, 2019-06-27 21:46, pirms 3 nedēļām
Hahaha- uzraksts Strautmane- Latvijas izlases treneris!😁

  +4 [+] [-]

, 2019-06-27 21:47, pirms 3 nedēļām
zaxx rakstīja: Elīnai 17pt 11 rebi 7 ass, tāpēc var saprast viņas asaras acīs.. Darīja ko varēja, bet viss jau bija sačakarēts diemžēl.
Cerams būs labi, cerams tiks no grupas ārā!!!
Neskatoties uz statistiku viņai arī jādomā ko pati izdarīja ne tā!
Slēpts komentārs: erred

  +3 [+] [-]

, 2019-06-27 21:50, pirms 3 nedēļām
Erred muti pievaldi.

     [+] [-]

, 2019-06-27 23:07, pirms 3 nedēļām
Alpaville rakstīja: Neskatoties uz statistiku viņai arī jādomā ko pati izdarīja ne tā!
Bieži pārturēja bumbu un piespēles vietā neveiksmīgi uzbruka pati, vairāks reizes iestrēga pretinieču aizsardzībā un pazaudēja bumbu, bet labākas saspēles vadītājas par Elīnu mums nav un britenes aizgāja 16:0 atrāvienā tieši tad, kad viņa atpūtās.

  +4 [+] [-]

, 2019-06-27 23:19, pirms 3 nedēļām
Manuprāt, ar šo spēli visi jautājumi par nenotikušo naturalizāciju ir atbildēti. Nu nevar faktiski bez maiņām visu spēli efektīvi darboties šajā līmenī. Statistika, protams, būs, bet ne uzvaras. Ļoti skumja spēle, kas reāli atklāja visas mūsu izlases vājās vietas.

  +4 [+] [-]

, 2019-06-28 00:01, pirms 3 nedēļām
larondons rakstīja: Manuprāt, ar šo spēli visi jautājumi par nenotikušo naturalizāciju ir atbildēti. Nu nevar faktiski bez maiņām visu spēli efektīvi darboties šajā līmenī. Statistika, protams, būs, bet ne uzvaras. Ļoti skumja spēle, kas reāli atklāja visas mūsu izlases vājās vietas.
Pasaki vēl, ka valdība vainīga, ka neiedeva visu iztrūkstošu summu čempja rīkošanai. Labi vien ir, ka neiedeva pilsonību, ir jāapzinās pašlaik izlasei sava vieta un nevar lekt augstāk par savu pēcpusi. Tas nozīme, kā jaunatnes sistēmai ir jāstrāda vēl labāk, lai nebūtu jāņem random ārzemnieces pēc 2 nospēlētām sezonām LV. Tad lai hokej izlase un pārējas sporta vienības arī ņem kaut kādus kadrus, a tolks?

  +4 [+] [-]

, 2019-06-28 00:40, pirms 3 nedēļām
Real AB15(Dre) rakstīja: Pasaki vēl, ka valdība vainīga, ka neiedeva visu iztrūkstošu summu čempja rīkošanai. Labi vien ir, ka neiedeva pilsonību, ir jāapzinās pašlaik izlasei sava vieta un nevar lekt augstāk par savu pēcpusi. Tas nozīme, kā jaunatnes sistēmai ir jāstrāda vēl labāk, lai nebūtu jāņem random ārzemnieces pēc 2 nospēlētām sezonām LV. Tad lai hokej izlase un pārējas sporta vienības arī ņem kaut kādus kadrus, a tolks?
Jaunatnes sistēmai nav ne vainas, tomēr izaugt par augstas klases saspēles vadītāju, tas ne katrai ir iespējams. Tur jābūt zināmam talantam. Tas nav pa grozu mest un kapāties aizsardzībā, to jau visas daudzmaz māk. Bet ar saspēles vadītājām ir kā ir. Šobrīd pie apvāršņa mums ir viena - Elizabete Bulāne, taču viņai 16 gadi, vēl pa jaunu šim čempionātam, lai arī kandidēja uz vietu sastāvā. Vēl jau ir citas meitenes junioru vecumā (piemēram, Nikola Ozola, kas tagad devusies uz ASV, vai Jete Nulle), bet pagaidām grūti spriest, vai viņas izaugs līdz Elīnas līmenim vai vismaz spēs tuvoties tam līmenim. Šodien redzējām, ka pa lielam saspēle ir problēma un izvilkt ar vienu saspēles vadītāju čempionātu diez vai varēsim. Ilzīte īsti nav ieguvusi Zībarta uzticību un šodien pat netika laukumā. Tas, ko redzēju pēdējā pārbaudes spēlē ar Slovēniju, arī patiesībā nepārliecināja, tā ka treneri varu saprast. (Pret Ķīnu Ilzītei gan bija labas epizodes, tiesa, Ķīna nerādīja to labāko spēli). Tā ka varam paši spriest, vai Pedija mums būtu noderējusi vai ne? Šobrīd mums saspēles vadītājas pozīcijā ir viena Elīna un kam viņu pa lielam aizvietot nav.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-28 01:12, pirms 3 nedēļām
larondons rakstīja: Manuprāt, ar šo spēli visi jautājumi par nenotikušo naturalizāciju ir atbildēti. Nu nevar faktiski bez maiņām visu spēli efektīvi darboties šajā līmenī. Statistika, protams, būs, bet ne uzvaras. Ļoti skumja spēle, kas reāli atklāja visas mūsu izlases vājās vietas.
Sorry, netīšām ieliku plusu mīnusa vietā. Vnk pele paslīdēja. Gan jau Tavs <sauc, kā gribi> mani nošokēja.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-28 07:03, pirms 3 nedēļām
larondons rakstīja: Manuprāt, ar šo spēli visi jautājumi par nenotikušo naturalizāciju ir atbildēti. Nu nevar faktiski bez maiņām visu spēli efektīvi darboties šajā līmenī. Statistika, protams, būs, bet ne uzvaras. Ļoti skumja spēle, kas reāli atklāja visas mūsu izlases vājās vietas.
Ja būtu normāls menedžments, tad naturalizāciju nokārtotu ziemā. Tagad sanāca tā, ka izlase gatavojas, Pedija Amerikā un dažs labs pēdējā brīdī izmisīgi cenšas kaut ko nokārtot!

  -1 [+] [-]

, 2019-06-28 07:45, pirms 3 nedēļām
Vecā indiāņu virsaiša meita Dakakulaki atkal skrēja kā ar galvu sienā. Tas ir tas pats kas cirpt sivēnu brēka liela, bet labuma nekāda. Saspēle jāveido nevis jānēsā kā terpentīnu būtu iesmērējusi....

     [+] [-]

, 2019-06-28 09:26, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: Bieži pārturēja bumbu un piespēles vietā neveiksmīgi uzbruka pati, vairāks reizes iestrēga pretinieču aizsardzībā un pazaudēja bumbu, bet labākas saspēles vadītājas par Elīnu mums nav un britenes aizgāja 16:0 atrāvienā tieši tad, kad viņa atpūtās.
A ko viņai bija darīt ,ja pārejās velkas pa laukumu? Skriet atpakaļ? Viņai vienīgai bija gan ātrums gan metiens.

     [+] [-]

, 2019-06-28 09:38, pirms 3 nedēļām
Ierosinājums rakstīja: Vecā indiāņu virsaiša meita Dakakulaki atkal skrēja kā ar galvu sienā. Tas ir tas pats kas cirpt sivēnu brēka liela, bet labuma nekāda. Saspēle jāveido nevis jānēsā kā terpentīnu būtu iesmērējusi....
Ja tur vakar nebūtu laukumā Elīnas, kura, protams, dažas reizes izvēlējās ne tos labākos variantus uzbrukumā, tad tur būtu pilnīgs vakars... Jo lielākā daļa viņas kolēģu NEBIJA GATAVAS spēlei. Kāpēc, to jāvaicā galvenajam trenerim...

     [+] [-]

, 2019-06-28 09:45, pirms 3 nedēļām
wolmar rakstīja: Ja tur vakar nebūtu laukumā Elīnas, kura, protams, dažas reizes izvēlējās ne tos labākos variantus uzbrukumā, tad tur būtu pilnīgs vakars... Jo lielākā daļa viņas kolēģu NEBIJA GATAVAS spēlei. Kāpēc, to jāvaicā galvenajam trenerim...
Ko var vaicāt trenerim, ja visas meitenes intervijās teica, ka nav izpildījušas trenera plānu. Un ne jau tāpēc, ka negribēja, vienkārši nesanāca, tā gadās.

     [+] [-]

, 2019-06-28 12:13, pirms 3 nedēļām
Piedodiet, Elīna un fani, kas cer uz brīnumu, tad brīnums šajā reizē izpaliks. Šoks un vilšanās pēc furnīra būs vēl lielāks un par Zībarta lomu spēlētāju motivēšanā un saliedēšanā vēl tiks runāts- tas nav pareģojums, tā ir gandrīz neizbēgamība, redzot izlases psiholoģisko sagatavotību, ko nevar radikāli mainīt dažās dienās.
Cerēt jau var un cīnīties vajag, - ja nu tomēr... Taču sacerēties nevajadzētu, lai nav skābi ap dūšu, kad un ja redzēsim, ka mājas sienas nepalīdz...

     [+] [-]

, 2019-06-28 12:23, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: Ko var vaicāt trenerim, ja visas meitenes intervijās teica, ka nav izpildījušas trenera plānu. Un ne jau tāpēc, ka negribēja, vienkārši nesanāca, tā gadās.
Tas, vai tas bija tikai gadījums, pierādīs tuvākās spēles. Ja meitenes kā komanda nevarēja izpildīt trenera uzdevumus, tad jautājums ir gan par paša uzdevuma būtību, gan sagatavotību turnīram. Es šo spēli raksturotu kā "apjukums Lv izlases izpildījumā." Un par izlases sagatavotibu pirmkārt ir jājautā pašam Zībartam, - viņš un viņa palīgi gatavoja un izvēlējās potenciāli jaudīgāko lv sastāvu.

     [+] [-]

, 2019-06-28 12:46, pirms 3 nedēļām
marexs rakstīja: Un par izlases sagatavotibu pirmkārt ir jājautā pašam Zībartam, - viņš un viņa palīgi gatavoja un izvēlējās potenciāli jaudīgāko lv sastāvu.
Pedija

     [+] [-]

, 2019-06-28 13:21, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: Pedija
Saprotu mājienu, bet arī viņa nevarētu visu atrisināt ar Elīnu.