Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2929, Did:0, useCase: 0

Video: Zībarts par atkāpšanos, traumām un Šteinbergu

Nauris Mackevičs
Nauris Mackevičs
Eiropas sieviešu basketbola čempionāts Latvijā ir noslēdzies. Latvijas izlasei šoreiz labāko astotniekā iekļūt neizdevās, tādēļ Mārtiņš Zībarts pēc zaudējuma Zviedrijai paziņoja par savu atkāpšanos no amata.
Vērtējums:
Slēpts komentārs: otins

  +8 [+] [-]

, 2019-07-01 23:37, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: Tātad nebija Zībartam nekāda konflikta ar Šteinbergu. Viņu aicināja uz izlasi, viņa atteicās. Trenerim nav jāpierunā spēlētājas, kas negrib spēlēt izlasē.
Kurš teica ka konflikta nav? Krauliņš intervijā SC teica ka konflikts ir!

Protams ka Zībartam Šteinberga bija ļoti vajadzīga un protams ka viņš viņu aicināja, bet neviens jau nav pajautājis pašai Anetei ko viņa par to saka un žurnālistiem tas ir grūts uzdevums - viens nepareizs jautājums spēlētājai/am vai trenerim un viņi ir ienaidnieki uz mūžu, tāpēc arī saprotu to kāpēc žurnālisti nejautā Anetes viedokli par šo!

Es domāju ka tas ir/bija saistīts ar Pedijas jautājumu, jo līdz pat pēdējam brīdim LBS un izlases vadība cerēja ka Pedija tiks pie LV pases.

  -1 [+] [-]

, 2019-07-01 23:39, pirms 3 nedēļām
Krauliņš izteicās, ka bija konflikts, tā vienkārši tad intervijā neteiktu un nelaistu baumas. Gan jau uzzināsim kas un kā vēlāk. Domāju Zībarts ir labs treneris, vienkārši ar šo sastāvu nebija reāli sasniegt nospraustos mērķus. Līderu trūkums, traumas un gados jauns sastāvs, tā viss kopā rada šādu rezultātu. Man liekas, ka meitenes nospēlēja labi!!!

     [+] [-]

, 2019-07-01 23:40, pirms 3 nedēļām
Disst basketbola virtuvi. Sastāvs būtu, mūžos kantora caureja. Zb

  +2 [+] [-]

, 2019-07-01 23:42, pirms 3 nedēļām
Zībartam kā trenerim nav ko pārmest, nevar tikt 6niekā ar 1 basketbolisti - Elīnu, nebija viņai kas palīdz uzbrukumā, kkādi uzplaiksījumi bija no citām, bet ne jau tādā līmenī lai tiktu uz Tokijas OGQ un turnīra gaitā vēl klāt pie visām neražām Vītolas trauma!

Mēs redzējām ko šis treneris var kad sastāvs ir pilns, ceļazīme uz PK!

  +9 [+] [-]

, 2019-07-01 23:43, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: Tātad nebija Zībartam nekāda konflikta ar Šteinbergu. Viņu aicināja uz izlasi, viņa atteicās. Trenerim nav jāpierunā spēlētājas, kas negrib spēlēt izlasē.
Ir jau gan jūtams, ka Zībarts te kaut ko līdz galam nepasaka. Tās nesaskaņas jau nāca no Tenerifes turnīra. Tur kaut kas bija nogājis greizi. Vienkārši tas netika atrisināts. Pēc Zībarta mīmikas var redzēt, ka viņam šis jautājums nav īsti patīkams. Vēl jau arī mīkla ir Guntas mistiskā "nevarēšana" tajā turnīrā un pēcāk "varēšana" TTT komandā sezonas laikā (nu varēja jau Gunta arī šo turnīru nospēlēt).

  +4 [+] [-]

, 2019-07-01 23:51, pirms 3 nedēļām
ak68 rakstīja: Ir jau gan jūtams, ka Zībarts te kaut ko līdz galam nepasaka. Tās nesaskaņas jau nāca no Tenerifes turnīra. Tur kaut kas bija nogājis greizi. Vienkārši tas netika atrisināts. Pēc Zībarta mīmikas var redzēt, ka viņam šis jautājums nav īsti patīkams. Vēl jau arī mīkla ir Guntas mistiskā "nevarēšana" tajā turnīrā un pēcāk "varēšana" TTT komandā sezonas laikā (nu varēja jau Gunta arī šo turnīru nospēlēt).
Manuprāt viņš pasaka galveno - ka Šteinbergu aicināja, bet viņa atteicās, pārējais ir mazsvarīgs. Neticu, ka iemesls bija Pedija. Ja problēma bija Zībartā, tad pie jaunā trenera Šteinbergai vajadzētu spēlēt.

  +7 [+] [-]

, 2019-07-01 23:55, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: Manuprāt viņš pasaka galveno - ka Šteinbergu aicināja, bet viņa atteicās, pārējais ir mazsvarīgs. Neticu, ka iemesls bija Pedija. Ja problēma bija Zībartā, tad pie jaunā trenera Šteinbergai vajadzētu spēlēt.
Pedija noteikti nebija problēma. Tur tās nesaskaņas bija krietni senākas.

  +9 [+] [-]

, 2019-07-02 00:03, pirms 3 nedēļām
Vispār jau Šteinberga ir tik nozīmīga spēlētāja, ka, ja viņa tika aicināta un negribēja nākt, bija jāiesaistās LBS vadībai. Tur bija jāizdara viss, lai Šteinberga spēlētu. Visās komandās visas labākās spēlētājas bija ierindā (atskaitot tās, kas bija traumētas, protams). Man nav saprotama situācija, ka mūsu labākā spēlētāja vienkārši pasaka "es nespēlēšu" un viss. Tas ir sviests kaut kāds. Bet es neticu, ka Šteinberga vienkārši tā negribēja spēlēt bez kāda saprotama iemesla. Tā lieta noteikti ir dziļāka.

  +6 [+] [-]

, 2019-07-02 02:14, pirms 3 nedēļām
Tas, ka talantīgā mūsu izlases kodola spēlētāja Šteinberga netika piesaistīta, pierunāta, apčubināta, netika nogludinātas tās "mistiskās" nevienam no malas nesaprotamās spēlētājas/trenera domstarpības pirms tik svarīgā Eiro'19, ir vienkārši krimināla bezatbildība!! Nu, kā var kārtējo reizi valde un federācija parādīt savu mīkstčaulību un rakstura trūkumu un neiesaistīties šīs situācijas atrisināšanā? Vai iesaistījās un nekas nesanāca? Tad nāciet klajā ar paskaidrojumu sabiedrībai. Pietiek pa kaktiem te slapstīties! Zībarts no atbildes preses konferencē aizpeld divreiz (!) un tā arī neko skaidri nepaskaidro. Šteinberga Hattrick' ā tāpat, skaidru atbildi nesniedzot. "Jā, Tenerifē varējām un vajadzēja labāk"... Un? Konkrētas atbildes neseko. Kad būs skaidrība beidzot par šo?

  +4 [+] [-]

, 2019-07-02 05:34, pirms 3 nedēļām
sandis444444 rakstīja: Kurš teica ka konflikta nav? Krauliņš intervijā SC teica ka konflikts ir!

Protams ka Zībartam Šteinberga bija ļoti vajadzīga un protams ka viņš viņu aicināja, bet neviens jau nav pajautājis pašai Anetei ko viņa par to saka un žurnālistiem tas ir grūts uzdevums - viens nepareizs jautājums spēlētājai/am vai trenerim un viņi ir ienaidnieki uz mūžu, tāpēc arī saprotu to kāpēc žurnālisti nejautā Anetes viedokli par šo!

Es domāju ka tas ir/bija saistīts ar Pedijas jautājumu, jo līdz pat pēdējam brīdim LBS un izlases vadība cerēja ka Pedija tiks pie LV pases.
Tu durak, pietiek te Pediju iepīt! Jautājums par Pedijas piesaisti ir pēdējo mēnešu jautājums bet iespējamais konflikts ir senāks! Tāpēc jau viņu gribēja piesaistīt ka sastāvs šķidrs, arī dēļ Šteinbergas!

  +5 [+] [-]

, 2019-07-02 07:17, pirms 3 nedēļām
Atkāpies Voin! Un Šneps, lai seko piemēram. Laikam jātaisa apvērsums, kā pie Lipmana gāšanas. Paši jau neaizies no siltām vietiņām. Pašcieņa, pašlepnums nekāds. Tautas balsi nedzird...

  +2 [+] [-]

, 2019-07-02 08:57, pirms 3 nedēļām
Šnep, atkāpies!

  -4 [+] [-]

, 2019-07-02 09:46, pirms 3 nedēļām
Alpaville rakstīja: Tu durak, pietiek te Pediju iepīt! Jautājums par Pedijas piesaisti ir pēdējo mēnešu jautājums bet iespējamais konflikts ir senāks! Tāpēc jau viņu gribēja piesaistīt ka sastāvs šķidrs, arī dēļ Šteinbergas!
Ko tu tur murgo, par Pedijas piesaistīšanu runā jau gadu un ne brīdi nešaubos ka tas ir VIENS NO iemesliem!

Izlasi ko intervijā stāsta pati Anete un izlobi ko viņa grib pateikt!

PS: interviju sameklē pats!

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 10:15, pirms 3 nedēļām
"Ieva Pulvere visu ciklu cīnījās ar pleca traumu, kā rezultātā viņa treniņos nevarēja pat normāli uzmest pa grozu." / Ceru, ka nokaunējās tas SC lietotājs, kas komentāros regulāri nolika Ievu, ka viņa esot nekāda.

     [+] [-]

, 2019-07-02 10:23, pirms 3 nedēļām
laikam stulbākais ir tas, ka komandā nebija nevienas mazās ar normālu 3-punktu metienu. Latvija taču visos laikos tieši ar to izcēlusies. Ko dara bērnu treneri???

  -1 [+] [-]

, 2019-07-02 10:35, pirms 3 nedēļām
vorkuta rakstīja: laikam stulbākais ir tas, ka komandā nebija nevienas mazās ar normālu 3-punktu metienu. Latvija taču visos laikos tieši ar to izcēlusies. Ko dara bērnu treneri???
3-punktu metienus var iemest vairākas: Krēsliņa, Elīna, Pulvere, D.Strautmane, Jākobsone... Tikai pret meistarīgām komandām reti izdevās izspēlēt līdz brīvam tālmetienam, bet vakar vispār nekas nekrita iekšā.

     [+] [-]

, 2019-07-02 10:53, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: "Ieva Pulvere visu ciklu cīnījās ar pleca traumu, kā rezultātā viņa treniņos nevarēja pat normāli uzmest pa grozu." / Ceru, ka nokaunējās tas SC lietotājs, kas komentāros regulāri nolika Ievu, ka viņa esot nekāda.
Es to nedarīju, bet kāpēc būtu kādam jākaunas? Neviens taču to nezināja.

     [+] [-]

, 2019-07-02 11:07, pirms 3 nedēļām
Cik vien varu atcerēties, ap LV sieviešu izlasi gandrīz vienmēr bijušas visādas intrigas un zemūdensakmeņi. Ik pa brīdim parādās cerības, ka varētu sasniegt kaut ko vairāk bet vienmēr kaut kas pietrūkst (īstenībā ar vīriešu izlasi ir līdzīgi )

  -1 [+] [-]

, 2019-07-02 11:27, pirms 3 nedēļām
sandis444444 rakstīja: Es to nedarīju, bet kāpēc būtu kādam jākaunas? Neviens taču to nezināja.
Vai teipu uz kreisā pleca arī neviens neredzēja? Interviju delfos pēc spēles ar Ukrainu arī neviens nelasīja? Nokaunēties nekad nav par vēlu. Tu tas nebiji. https://www.delfi.lv/sports/news/ba...

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 12:21, pirms 3 nedēļām
ak68 rakstīja: Vispār jau Šteinberga ir tik nozīmīga spēlētāja, ka, ja viņa tika aicināta un negribēja nākt, bija jāiesaistās LBS vadībai. Tur bija jāizdara viss, lai Šteinberga spēlētu.
Voins par Anetes Šteinbergas konfliktu sacīja: "Es ar Aneti tikos personīgi. Uzklausīju gan viņas, gan trenera argumentāciju. Nebija viens, bet gan vairāki iemesli, kāpēc viņa nolēma šoreiz nespēlēt. Grūti noformulēt, vai tas ir tikai konflikts ar treneri. Viņa solīja padomāt, bet pēc tam teica, ka nespēlēs izlasē." Voins: "Tuvākajā laikā zināsim vīriešu izlases... Kas vēl bija jāizdara? Treneris aicināja, LBS prezidents aicināja. Nu ja negrib, negrib.

  +3 [+] [-]

, 2019-07-02 12:35, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: Voins par Anetes Šteinbergas konfliktu sacīja: "Es ar Aneti tikos personīgi. Uzklausīju gan viņas, gan trenera argumentāciju. Nebija viens, bet gan vairāki iemesli, kāpēc viņa nolēma šoreiz nespēlēt. Grūti noformulēt, vai tas ir tikai konflikts ar treneri. Viņa solīja padomāt, bet pēc tam teica, ka nespēlēs izlasē." Voins: "Tuvākajā laikā zināsim vīriešu izlases... Kas vēl bija jāizdara? Treneris aicināja, LBS prezidents aicināja. Nu ja negrib, negrib.
Voins taču saka "Grūti noformulēt, vai tas ir tikai konflikts ar treneri", nu te ir nepārprotami norādīts, ka konflikts bija. Kas vēl? Konflikts vēl ar kādām spēlētājām? Jautājums, vai tas nav konflikts arī ar Guntu? Dažas lietas ļoti aizdomīgas tur izskatās. Bet nu pirmais solis ir sperts. Zībarts ir aizgājis, tagad redzēsim, kā lietas attīstās. Bet vēlreiz atgādināšu vecā trenera Krauliņa vārdus - Šteinberga reāli ir puse komandas. Un ja mēs pusi komandas pazaudējam, tad ir kā ir. Tāpat jau bez viņas traumu dēļ bija nopietni iztrūkumi sastāvā.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 14:19, pirms 3 nedēļām
No Zībarta prasa rezultātu tūlīt, tāpēc viņam vajadzēja Pediju. Ja Voins ar izsūtāmo Šnepu būtu gudrāki, viņi attīstību veidotu ilgtermiņā, nevis 50/50 iespējā sasniegt tūlītēju rezultātu, pēc kura bedre būtu vēl lielāka. Nav mums latviešiem raksturīgi domāt uz priekšu, to jau pierāda komunistu un čekistu valdīšana 30 gadu garumā sava labuma gūšanai.

  +1 [+] [-]

, 2019-07-02 19:23, pirms 3 nedēļām
otins rakstīja: Vai teipu uz kreisā pleca arī neviens neredzēja? Interviju delfos pēc spēles ar Ukrainu arī neviens nelasīja? Nokaunēties nekad nav par vēlu. Tu tas nebiji. https://www.delfi.lv/sports/news/basketbols/ieva-pulvere-pec-zaudejuma-pamainijam-savu-attieksmi.d?id=51232055
Tad varbūt nevajadzēja vispār mocīties? Nav taču EČ nekäda modes skate, kur par varītēm arī traumētām obligāti jāiet atrādīties! Nesaukšu alternatīvas, bet gan jau kāda bija...

     [+] [-]

, 2019-07-02 22:21, pirms 3 nedēļām
wolmar rakstīja: Tad varbūt nevajadzēja vispār mocīties? Nav taču EČ nekäda modes skate, kur par varītēm arī traumētām obligāti jāiet atrādīties! Nesaukšu alternatīvas, bet gan jau kāda bija...
Varbūt arī nevajadzēja, bet tad būtu vēl viena pieredzējusi spēlētāja mazāk, un haoss un pārliecības trūkums pārējām laukumā vēl lielāks.