Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Francijā noliedz Džordževiča teikto par klubu nespēlēšanu Čempionu līgā

Rolands Eliņš

Francijā noliedz Džordževiča teikto par klubu nespēlēšanu Čempionu līgā
Saša Džordževičs. Foto: SIPA / Scanpix

Nedēļas nogalē Itālijas basketbola klubs „Virtus Bologna” publicēja sava galvenā trenera Sašas Džordževiča teikto, ka Francijas klubi atteikušies no dalības FIBA Čempionu līgā. Francijas basketbola līgas vadītājs Alēns Berals to noliedza un nosauca par provokāciju.

„Virtus Bologna” publicētajā materiālā ar Sašas Džordževiča viedokli par dažādiem ar basketbolu saistītiem jautājumiem kā pēdējais jautājums bija Eirokausi un vai starptautisko turnīru šobrīd nav par daudz. Džordževičs uz to piedāvāja atbildi, ka „Francijā visi klubi atteikušies no dalības FIBA Čempionu līgā” un „federācija šajā ziņā ieņēmusi spēcīgu un vienotu nostāju”, kas esot slavējams lēmums, jo liek kvalitāti pirmajā vietā, nedzenoties pēc dalības pārāk daudzajos Eiropas līmeņa klubu turnīros.

Par Džordževiča teikto, kas bija pasniegts fakta formā, neizpratni pauda Francijas basketbola līgas vadītājs Alēns Berals, kurš franču medijiem apliecināja, ka nākamās sezonas sakarā pārmaiņu pagaidām nav un Francijas klubi Čempionu līgā būs pārstāvēti.

„Džordževičs droši vien zina vairāk nekā es,” sacīja Berals. „Manuprāt, viņam vienmēr paticis provocēt. Francijas klubi noteikti vēlas spēlēt Čempionu līgā, izņemot „Monaco”, kam stratēģisku iemeslu dēļ ir sadarbība ar ULEB Eirokausu. Neviens cits klubs nav atteicies no spēlēšanas Čempionu līgā.”

Jāpiemin, ka Berals ir arī FIBA Čempionu līgas valdes loceklis, un viņš intervijā arī atklāja, ka Francijas klubs „Dijon” jau kvalificējies nākamās sezonas turnīram, pateicoties šīs sezonas rezultātiem šajās sacensībās.

Izmantotie resursi:
https://www.lequipe.fr/Basket/Actua...
https://www.virtus.it/news/le-parol...