Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

Gailītis: "Spēlētāji bija spiesti cīnīties 7-8 minūtes ilgāk"

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Gailītis: "Spēlētāji bija spiesti cīnīties 7-8 minūtes ilgāk"
Tre Maklīns otrajā puslaikā ar septiņiem metieniem guva 19 punktus. Foto: Mikus Kļaviņš

"Kā komanda nospēlējām labi. Individuāli – ne pārāk. Daudz nosaka spēlētāju biogrāfijas – lielākajai daļai šī ir pirmā sezona tādā līmenī. Daži iztur, dažiem vēl jāpielāgojas," pēc zaudējuma Bambergai teica basketbola kluba "VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis.

Roels Mūrs, “Bamberg” galvenais treneris

“Visu spēli labi kustinājām bumbu. Pirmajā puslaikā neveicās uzbrukumā – netrāpījām metienus, kurus parasti iemetam. Bija arī viena slikta minūte, kura rīdziniekiem deva iespēju atgriezties spēlē. Kopumā tā bija ļoti laba uzvara.”

Lesters Medfords, VEF spēlētājs

“Cīnījāmies smagi, slodze bija liela. Beigās pieļāvām dažas kļūdas, pēc kurām vairs nevarējām atspēlēties. Pietrūkst Jānis Blūms – viņa klātbūtne, metieni un līdera dotības.”

Jānis Gailītis, VEF galvenais treneris

“Apmēram 32-33 minūtes aizvadījām cienījamā līmenī, īpaši ejot pakaļ atlēkušajām bumbām. Pamazām sāka izpausties nogurums – katram rotācijas spēlētājam nācās laukumā pavadīt 7-8 minūtes vairāk nekā parasti. Pēdējās 5-7 minūtēs salūzām.

Aizvadītajā nedēļā savainojumus guva gan Jānis Blūms, gan Kristaps Mediss (sāp cirksnis). Kapteinim nav viegli – no rīta pieceļoties, jūt, ka vajadzīgs lielāks atjaunošanās laiks. Aizsargu savainojumi ietekmēja ārējās līnijas rotāciju.”

     [+] [-]

, 2019-11-14 09:05, pirms 3 nedēļām
Kapteinim jāsāk domāt par citām nodarbēm. 37 gadi mūsdienu basīti mazajam spēlētājam nav reāli. Redz kas no tā sanāk, pats nevar spēlēt un citu nav, jo vieta( ne tā pati lētākā) aizņemta. Ambīcijas tādas, ka vēl izlasē var kapāt. Kā tāda veca aktrise, kura jau 30 gadus Antoniju ''Skroderdienās'' gatava spēlēt

     [+] [-]

, 2019-11-14 11:57, pirms 3 nedēļām
Paši ar savu spēlētāju attīstīšanu nenodarbojas, bet gataviem produktiem naudas nav!

     [+] [-]

, 2019-11-14 15:02, pirms 3 nedēļām
Meža_briesmonis rakstīja: Paši ar savu spēlētāju attīstīšanu nenodarbojas, bet gataviem produktiem naudas nav!
Kurš vainīgs, ka Kohs ar Hlebovicki savainoti?