Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource548 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource548), Fid:431, Did:0, useCase: 0

Sezonas abonementi

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

BK „Ventspils” saviem uzticīgākajiem līdzjutējiem piedāvā dažādus sezonas biļešu abonementus, ar kuriem iegūsiet daudz priekšrocību un ekstru visa gada garumā.

Bet galvenā ziņā - visi, kuri iegādāsies abonementu nākamajai sezonai saņems dāvanā īpašo T kreklu, kuri tapuši sadarbībā ar mūsu atbalstītāju "Mājai un dārzam". Bet sezonas Labumu grozs, piepildīts ar iepriecinošiem piedāvājumiem no mūsu uzticamākiem draugiem. Abonementus var iegādāties Olimpiskā centra "Ventspils" Basketbola halles kasē, Sporta iela 7/9, Ventspils.

2016./2017. gada basketbola sezonas abonements – EUR 50

Latvijas 9 kārtējie čempioni Basketbola klubs „Ventspils” piedāvā iespēju iegādāties sezonas abonementu uz visām spēlēm Latvijas Basketbola līgā un uz FIBA Eiropas kausā, kā arī uz Baltijas Basketbola līgas izslēgšanas spēlēm.

Sezonas abonements ir ērta ieejas biļete, kas garantē Jums visas sezonas laikā ierasto sēdvietu, turklāt Jūsu izvēlētā sēdvieta saglabājas arī visām nākamajām sezonām.

„A sektora” Fanu abonements - EUR 21

Sports nav iedomājams bez faniem. Arī Basketbola klubs „Ventspils” lepojas ar savu fanu pulciņu. Fanu abonementu īpašniekam vieta ir paredzēta A sektorā, kurā valda īpaša atmosfēra un līdzjušanas gars. Komandai ir ļoti nepieciešams fanu atbalsts, tāpēc esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu saviem faniem.

Četru draugu abonements (4 x EUR 30) - EUR 120

Basketbola klubs „Ventspils” nosprieda, ka kopā ar draugiem vienmēr ir jautrāk fanot un sagatavoja īpašo piedāvājumu draugiem. Draugu kompānijas mēdz būt dažādas - zēni un meitenes, tikai meitenes vai tikai zēni, viena dāma un trīs kungi.... Mums šīs kombinācijas nav svarīgas. Pats galvenais ir tas, ka esat četri lieliski draugi, kam patīk kopā pavadīt laiku un apmeklēt sporta spēles, bet īpaši Basketbola kluba „Ventspils” aizraujošās sacensības. Basketbola spēle varētu būt lielisks iesākums jūsu kopīgi pavadītajam vakaram.

Ģimenes abonementi – EUR 85

Mēs ļoti priecājamies, ja mūsu spēles apmeklē ģimenes. Kā novērojām pagājušajā sezonā, tad tētiem līdzi nāk ne tikai bērni, bet arī mammas. Cerams, ka šajā sezonā šādu ģimeņu būs aizvien vairāk un basketbola spēles apmeklējums būs kā kopējs pasākums visai ģimenei. Tā kā ģimenes mēdz būt dažāds, tad šim piedāvājumam izvēlējāmies vienu modeli - par ģimenes abonementa īpašniekiem var kļūt tās ģimenes, kurās ir 2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadiem. Tomēr, ja Jūsu ģimenes modelis ir savādāks un vēlaties saņemt Ģimenes abonementu, sazinieties ar Basketbola kluba „Ventspils” administrāciju un mēs noteikti sagatavosim piedāvājumu tieši Jūsu ģimenei.

Pensionāriem, invalīdiem, skolēniem, dienas nodaļas studentiem – EUR 21

Sporta skolas "Spars" audzēkņiem un Ventspils pilsētas un novada skolēniem - EUR 7

Skolotājiem, lektoriem – EUR 21

Sponsoru firmu darbiniekiem pēc saraksta – EUR 40

Abonementi uzņēmējiem – EUR 45 ( katrs abonements, ja iegādājās vairāk nekā 10), līdz 10 - cena EUR 50

Katrs abonementa īpašnieks dāvanā saņems fanu kreklu, kuri tapuši pateicoties veikalam "Mājai un Dārzam", kā arī atlaides mūsu sadarbības partneru piedāvātiem pakalpojumiem un produktiem:

Uzrādot savu abonementu, varat saņemt atlaides kluba sadarbības partneru sniegtajiem pakalpojumiem:
- 7% atlaide visos Ventspils "TOP" veikalos visām precēm
- 7% atlaides visos Ventspils "Mājai un dārzam" veikalos
- 25% atlaide kancelejas preču iegādei veikalā „Charlot” – Ģertrūdes iela 13, Ventspils
- 10% atlaide Olimpiskā centra "Ventspils" Basketbola halles atlētikas zāles abonementiem - Sporta iela 7/9, Ventspils
- 10% atlaide Ventspils Ūdens piedzīvojuma parka lielā peldbaseina abonementiem - Lauku iela 5, Ventspils
- 20% atlaide Ventspils "Sportland" veikalā NIKE precēm - Lielais prospekts 3/5, Ventspils
- 10% atlaide automašīnu rezerves daļām un servisam "Moller Auto Ventspils" - Zvaigžņu ielā 11, Ventspils
- 10% atlaide visam picām piejūras kafejnīcā "Bolers" - Medņu iela 40, Ventspils

Piedāvātie pakalpojumi un to atlaižu summas var mainīties, papildināties, par tiem mēs ziņosim atsevišķi! Par pakalpojumiem vairāk lasiet sadaļā "Labumu grozs".

Sezonas noslēgumā tiks izlozēti divi laimīgie abonementa īpašnieki, no kuriem viens saņems divus sezonas abonementus nākamais sezonai, bet otram - brauciens 4 personām ar prāmi "Stena Line" no Ventspils uz Zviedrijas pilsētu Nynashamn.

Kalendārs

Janvāris 2020

  • P
  • O
  • T
  • C
  • P
  • S
  • Sv