Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 0

Starpsezonā iemainītais Brauns draud "Raiders" ar karjeras beigšanu

Juris Miņins
Juris Miņins

Starpsezonā iemainītais Brauns draud "Raiders" ar karjeras beigšanu
Antonio Brauns
Foto: AFP/Scanpix

Starpsezonā no Pitsburgas "Steelers" iemainītais skandalozais malējais uzbrucējs Antonio Brauns Oklendas "Raiders" vienību esot informējis, ka, ja Nacionālā futbola līga (NFL) viņam neļaus spēlēt ar ierasto ķiveri, viņš varot noslēgt savu karjeru.

Skandalozu slavu ieguvušais malējais uzbrucējs Antonio Brauns, kuru šajā starpsezonā Oklendas "Raiders" iemainīja no Pitsburgas "Steelers", kuru viņš pameta nebūt ne miermīlīgā ceļā, ir paziņojis, ka jaunie NFL noteikumi, kas skar spēlētāju drošību, precīzāk, ķiveru lietojumu, viņam nav pa prātam un futbolists uzstāj, ka turpinās spēlēt tikai tādā gadījumā, ja viņam tiks ļauts spēlēt ar ierasto ķiveres modeli.

Kā uzskata Brauns, tad jaunās ķiveres ierobežo gan redzamību, gan mobilitāti, kas viņam traucē ķert piespēles. Lai arī "Raiders" vienība ir nosūtījusi savam jaunajam spēlētājam dažādus atļauto ķiveru modeļus, Brauns, jeb AB, kā viņu pazīst Ziemeļamerikā, tos esot izbrāķējis un palicis pie sev ierastā modeļa.

Vakardien viņš, kā arī NFL un NFL spēlētāju asociācijas pārstāvji novadīja videokonferenci neatkarīgas arbitrāžas uzraudzībā, pārrunājot šo jautājumu. Slēdziens par to vai Antonio Braunam ļaus spēlēt ar vecā modeļa galvas sargu vai nē, kas, ja var ticēt pašam futbolistam, nozīmē arī to vai Brauns turpinās vai noslēgs karjeru, tiks pieņemts gaidāmās nedēļas laikā.

Kā arī...

- Filadelfijas "Eagles" saspēles vadītājs Neits Sadfelds ir guvis rokas savainojumu, kas viņam liegs spēlēt vismaz sešas nedēļas. Trauma tika gūta pirmajā pārbaudes spēlē. Atgādināsim, ka arī komandas pirmais numurs Kārsons Ventzs iepriekšējās divas sezonas mocījās ar savainojumiem, tāpēc "Eagles" saspēlnieku veselība varētu būt atslēgas faktors vienības iespējamajos panākumos.

- Klīvlendas "Browns" malējais uzbrucējs Antonio Kalovejs ir saņēmis četru maču diskvalifikāciju par NFL aizliegto vielu noteikumu pārkāpumiem. Jāpiebilst, ka Kalovejam jau ne vienu vien reizi ir radušās problēmas ar aizliegto vielu lietošanu, ieskaitot NFL pirmsdrafta nometnē, kur viņš "iekrita" ar marihuānu.
Tāpat ir jāpiebilst, ka šis nav pirmais Klīvlendas malējais uzbrucējs, kuram ir problēmas ar aizliegto vielu lietošanu, jo vēl pagājušajā sezonā vienībā spēlēja Džošs Gordons, kurš tieši marihuānas dēļ pēdējās sezonās ir vairāk izcietis dažādas diskvalifikācijas nekā spēlējis.

- Visbedzot, ASV prezidents Donalds Tramps, reaģējot uz Kolina Kapernika ierakstu sociālajos tīklos, ka viņš vēl aizvien ir gatavs spēlēt NFL, izteicās, ka futbolistam būtu jāpiedāvā iespēja sevi pierādīt, ja vien viņš patiešām ir tik labs, kā pats stāsta. Atgādināsim, ka Tramps iepriekš bija nostājies stingrā opozīcijā Kapernika paustajiem uzskatiem.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/