Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:214, Did:0, useCase: 0

18. septembrī norisināsies "OZO Night Cup" turnīra 2. posms

Andrejs Siliņš

18. septembrī norisināsies "OZO Night Cup" turnīra 2. posms
Organizatoru foto

18. septembrī Ozolniekos norisināsies jau otrais "OZO Night Cup" hokeja turnīra posms. Komandu pieteikšanās notiks līdz 17. septembrim.

Komandas var pieteikties līdz 17. septembrim elektroniski iesūtot komandas pieteikuma formu uz mliepins@gmail.com. "OZO Night Cup" turnīrs risināsies līdz 2016. gada martam, tāpēc vēl ir visas iespējas komandai pacīnīties par kopvērtējuma līdera godu.

Pirmā posma pirmās trīs vietas bija:
1. FĒNIKSS
2. PIRĀTI
3. MINI MĪTAVA

Turnīrā piedalās maksimums 12 komandas. Spēles notiks pēc IIHF hokeja noteikumiem, kur galvenie ierobežojumi ir tādi, ka nav atļauta spēka spēle un spēle ar pilnu nūjas atvēzienu. Komandas tiks salozētas divās apakšgrupās, kur katra komanda ar katru izspēlēs viena apļa turnīru, pēc kura arī tiks noteiktas katras apakšgrupas divas labākās komandas, kuras turpinās cīņu par 1. vietu.

Hokejistu kvēlākajiem atbalstītājiem par godu, visu turnīra laiku strādās arī OZO Bārs. Bārā speciāla akcija gardajam Miķeļa alum un iespēja iegādāties jauno Miķeļa Oriģinālo alu stikla pudelēs.

OZO NIGHT CUP turnīra atbalstītājs- veikals HOKEJAM.LV ne tikai strādās līdz turnīra beigām, bet arī OZO NIGHT CUP dalībniekiem tiek piešķirta 20% atlaide visiem pirkumiem turnīra laikā!

Ja ir kādi jautājumi par dalību turnīrā, droši rakstiet uz epastu: mliepins@gmail.com