Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:214, Did:0, useCase:0

"HK Leģions" cīnās neizšķirti "HK Aez"

Vilnis Bekmanis

Foto: www.mogo.lv

R1 divīzijas komanda HK Leģions stājās pretī HK Aez, kura ir otrā rezultatīvākā komanda R1 divīzijā. Spēle bija ļoti spraiga, un rezultāts 2:2 – neizšķirts!

HK Leģions komanda sastāv gan no jauniem spēlētājiem, gan arī ar veterāniem, pagaidām komandai nav veicies pārāk labi, jo jauniešiem grūti vieniem skriet, maiņas ir sadalītas līdzvērtīgas, lai katrā maiņā būtu pa jaunietim un dažiem veterāniem, lai ir kaut cik stabilas maiņas. Katrs no jauniešiem ir spēlējis profesionāli vismaz līdz 15.gadu vecumam, piemēram, #71 Mārtiņš Gerke spēlēja līdz 15 gadiem, #25 Renārs Gailis spēlēja līdz 15 gadiem. Vecuma svārstība komandā ir ļoti liela. Šobrīd HK Leģions komandai ir maz uzvaru, daudz spēles, kuras ir beigušās ar neizšķirtu rezultātu un daudz zaudējumi, labu spēlētāju trūkuma dēļ.
HK Aez ir spēcīga komanda, ar sabalansētām maiņām, visi spēlētāji katrā maiņā ir līdzvērtīgi labi, salīdzinoši ar HK Leģions komandas maiņām. Pēc tabulas sniegtajiem datiem, šai komandai ir daudz uzvaru, dažas spēles ar neizšķirtu un pavisam maz zaudes, kas liecina par labu līmeni, tādēļ arī ir iespēja izvirzīties līdera pozīcijās. Vecuma svārstība šajā komandā ir ļoti maza, vairums spēlētāji – 24 gadus veci puiši, kas agrāk spēlējuši profesionālu hokeju.

Materiālu sagatavoja: Laura Bērziņa, Elīna Hitrova, Rīgas 93.vidusskola