Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:213, Did:0, useCase: 0

Tūkstoš fitnesa entuziastu sakustina "Arēnu Rīga"

Agris Suveizda

Tūkstoš fitnesa entuziastu sakustina "Arēnu Rīga"
Publicitātes foto

Sestdien, 14. februārī tika aizvadīts gada notikums fitnesā – Nike Training day. Sešu stundu garumā pasākuma dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt spēkus un pārkāpt savām spēju robežām dažādas intensitātes nodarbībās, ko piedāvaja gan Latvijas, gan ārvalstu treneri.

Dienu iesāka Nike meistartrenere Baltijas valstīs - Sandra Raju. Viņas nodarbība NTC ( Nike Training Club) atraisīja enerģiju katrā. Spēja motivēt un iedvesmot ir Sandras trumpji, ar kuru palīdzību viņai izdodas panākt, ka treniņu apmeklētāji var izdarīt daudz vairāk nekā paši spēj aptvert.

Turpinājumā uz skatuves kāpa Lietuvas fitnesa spīdeklis Andžejs Gunevičs, kurš savu nodarbību COMBAT iesāka ar jautājumu publikai : „Vai esiet gatavi no sevis atdot visu?” Jau pirmajās treniņa minūtēs viņš lika saprast, ka šīs stundas laikā būs nepieciešama ne tikai maksimāla izturība, bet arī spītība un saņemšanās nepadoties.
Pēc divām augstas slodzes nodarbībām pašmāju trenere Inga Kazaka piedāvāja iztrakoties, ļaujoties mežonīgām dejām CITY AFRO DANCE nodarbības ietvaros. Tajā Arēnas Rīga grīda pārtapa par karstu Āfrikas zemi, kā arī atmosfēru paspilgtināja perkusiju ritmi Nila Īles izpildījumā.

Pēc I. Kazakas stafeti uz lielās skatuves pārņēma Antons Šapočka no Krievijas ar nodarbību HIIT. Šeit Nike Training day dalībnieki atkal sakoncentrēja visus spēkus, lai izbaudīttu šo intensīvas slodzes stundu. Lai gan pasākuma programma lēnām tuvojās kulminācijai un varētu šķist, ka muskuļos sāk iezagties nogurums, treniņu norises vietā nekas par to neliecināja. Fitnesa entuziasti lielā un vēl blīvākā skaitā bija gatavi pasaules līmeņa BodyART meistares Jūlijas Pšibilkas uznācienam ar nodarbību BodyART & STRENGTH.

Savukārt pasākuma noslēdzošā nodarbība YOGAFUNC bija somu trenera Jokes Salokorpi pārziņā. Pēc kārtīgas muskuļu slodzes un sasprindzinājuma šajā nodarbībā varēja relaksēties un atslābināties. Visas dienas garumā darbojās arī dažādas aktīvās zonas, kur bija iespējams gan izmēģināt jaunas treniņu tehnikas, atgūt enerģiju, saņemot masāžas vai nobaudīt enerģiju atjaunojošus dzērienus.

Līdzīga koncepta pasākums notika arī pagājušajā gadā, taču šoreiz tas pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu. Tas nozīmē tikai to, ka aktīvs dzīvesveids un fitness kļūst par arvien vairāk nozīmīgu sabiedrībā.

Informāciju sagatavoja:
Sintija Melne,
Baltic Events
Komunikācijas speciāliste